Rolnicy. Podlasie. Gienek i Andrzej dostali prezent od fanów. „Na pewno lepszy jak alkohol dla taty”

2021-04-26 22:30
Rolnicy. Podlasie. Gienek i Andrzej dostali prezent od fanów
Autor: Gienek i Andrzej - Facebook Rolnicy. Podlasie. Gienek i Andrzej dostali prezent od fanów

Gienek i Andrzej z serialu „Rolnicy. Podlasie” niejednokrotnie otrzymują od fanów pomoc oraz prezenty. Niektóre z nich pomagają rolnikom w codziennych pracach, inne to jedynie drobne upominki od sympatyków. Tym razem do Plutycz trafił zestaw kluczy. Andrzej przyznał, że takie są zdecydowanie lepsze niż alkohol dla jego ojca, Gienka. [27.04.2021]

Rolnicy. Podlasie. Gienek i Andrzej dostali prezent od fanów [27.04.2021]

Gienek i Andrzej to najpopularniejsi rolnicy w Polsce. Bohaterowie serialu dokumentalnego „Rolnicy. Podlasie” cieszą się ogromną rzeszą fanów. Społeczność skupiona wokół serialu z zapartym tchem śledzi życie w Plutyczach, obserwując Onopiuków `nie tylko na ekranach telewizorów, lecz także w mediach społecznościowych. W gospodarstwie Gienka i Andrzeja nie brakuje także wizyt, do których rolnicy spod Bielska sami zapraszają (na płocie wisi nawet specjalna tabliczka). Sympatycy rolników, którzy zdobyli ich serca szczerością, swojskością i poczuciem humoru, zwykle nie przyjeżdżają z pustymi rękami. Odwiedzając Gienka i Andrzeja, chcą im coś sprezentować. Niestety często bywa to alkohol, o którego nieprzywożenie niejednokrotnie apelował już Andrzej, twierdząc, że „on i tak nie pije, a jego ojcu to szkodzi”. Niedawno Onopiukowie dostali od fana kolejny prezent – zestaw kluczy, które – jak przyznał Andrzej – bardzo im się przydały do naprawy rozrzutnika.

Czytaj też: Rolnicy. Podlasie. Gienek i Andrzej - ile NAPRAWDĘ zarabiają rolnicy z Podlasia?

- Dostaliśmy od fanów klucze od razu przydały się do naprawy rozrzutnika – napisał Andrzej na Facebooku. - Jeszcze raz dziękujemy napewno lepszy prezent jak alkohol dla taty. Pozdrawiamy.

"Rolnicy. Podlasie". Gienek i Andrzej z Plutycz bohaterami 3 sezonu serialu

Rolnicy. Podlasie. Gienek i Andrzej z Plutycz w ogniu krytyk [26.04.2021]

Nie wszystkim fanom podoba się fakt, że rolnicy z Plutycz dostają prezenty lub na ich rzecz prowadzone są zbiórki. Gienek i Andrzej niejednokrotnie byli krytykowani przez niektórych widzów za to, że – ich zdaniem – źle zarządzają gospodarstwem. Rolnikom zarzucano, że używają starego sprzętu, trzymają zwierzęta w złych warunkach, a nawet „żebrzą o pieniądze na maszyny”.

Gienek i Andrzej nie od dziś mają także nieprzyjemności związane z setkami donosów i zgłoszeń na policję czy do sanepidu. W jednym z wywiadów Andrzej przyznał, że jest tego tyle, że przestali liczyć i razem z ojcem zdystansowali się do oskarżeń w ich stronę. Rolnik podejrzewa, że autorami anonimów są sąsiedzi, którzy zazdroszczą mu i ojcu popularności, a także niesłusznie wyobrażają sobie, że Gienek i Andrzej „mają miliony” dzięki występom w telewizji.

Przygody rolników z Plutycz możemy śledzić w każdą niedzielę na antenie FOKUS TV, oglądając 3. sezon serialu dokumentalnego „Rolnicy. Podlasie”. Nowy odcinek emitowany jest od godz. 20.15. Wcześniej stacja wyświetla powtórki: poprzedniego odcinka oraz poprzednich sezonów. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE