Rolnicy Podlasie. Emilka z Laszek ma poważne problemy. "Chamstwo i buractwo"

2021-01-12 7:37 natu
Rolnicy Podlasie. Poważne problemy Emilki z Laszek
Autor: Facebook Rolnicy Podlasie. Poważne problemy Emilki z Laszek

Emilia Korolczuk z programu „Rolnicy Podlasie” to obecnie prawdopodobnie najpopularniejsza rolniczka w Polsce. Niestety prowadząca Ranczo Laszki znów doświadcza ciemnych stron popularności i po raz kolejny wystosowała apel do nachalnych fanów. Czy jej słowa przyniosą skutek?

Rolnicy Podlasie. Poważne problemy Emilki Korolczuk

NOWE: Rolnicy Podlasie. Nowe odcinki bez Gienka i Andrzeja z Plutycz? Rolnicy mają dość

Emilia Korolczuk to jedna z bohaterek popularnego reality show „Rolnicy Podlasie” emitowanego na antenie Fokus TV. Program ukazujący życie rolników z podlaskich wsi zdobył ogromną popularność, która przełożyła się na rozpoznawalność uczestników. Ma ona zarówno swoje jasne, jak i ciemne strony. Fani chcą bowiem na własne oczy przekonać się, jak wyglądają miejsca i ludzie ukazywani w programie „Rolnicy Podlasie”, dlatego niejednokrotnie wybierają się w odwiedziny do gospodarstw. Szczególnie doświadczają tego zarówno Emilka z Laszek, jak i Gienek i Andrzej z Plutycz.

ZOBACZ TEŻ: Rolnicy Podlasie. Andrzej, Gienek i Emilka mają problemy. Rolniczka przerwała milczenie

Problemy Emilii Korolczuk pojawiły się już m.in. podczas świąt Bożego Narodzenia, gdy nieznane osoby, często pod wpływem alkoholu, nie wahały się wtargnąć na jej posesję, by np. złożyć życzenia. Rolniczka apelowała wówczas, by dali sobie spokój, ponieważ w spokoju spędzić święta z rodziną. Nie brakowało wówczas również nękania telefonami od nieznajomych, które Emilka konsekwentnie blokowała.

Problem wrócił, dlatego rolniczka z Podlasia postanowiła po raz kolejny zaapelować o rozsądek.

Rolnik szuka żony 7. Porażki miłosne i wielka nadzieja na szczęśliwy związek

Emilia Korolczuk ma poważny problem z fanami. Co się stało?

Kolejny sezon programu „Rolnicy Podlasie” dobiegł końca. W TV nie pojawiają się już nowe odcinki, ale fani mogą oglądać powtórki. I często to pod ich wpływem postanawiają nawiązać kontakt z bohaterami reality show.

- Ludzie przestańcie mi wysyłać zaproszenia do grona znajomych, bo i tak ich nie przyjmę skoro Was nie znam, chyba logiczne - napisała Emilka z Laszek w mediach społecznościowych. - Zrozumcie, też to, że jeżeli ok godz. 22 lecą powtórki "Rolników", nie oznacza, że ja całą noc siedzę i czekam na telefony od Was! Wydzwanianie do osób obcych po godzinie 20 uważam za co najmniej niestosowne, ale dzwonienie po 23 i jeszcze po pijaku to już czyste chamstwo i buractwo.

Rolniczka z Podlasia tłumaczy, że przez takie zachowanie musi wyłączać telefon. Rodzi to ryzyko, że nie odbierze telefonu, gdy ktoś z jej bliskich będzie potrzebował pomocy.

Czy apel Emilki z Laszek okaże się skuteczny?

Rolnicy Podlasie. Kim jest Emilka z Laszek?

Emilia Korolczuk to bohaterka popularnego reality show "Rolnicy Podlasie" emitowanego na antenie Fokus TV. Na co dzień prowadzi gospodarstwo, którego życie pokazuje w mediach społecznościowych, m.in. za pośrednictwem Youtube i kanału Ranczo Laszki. Niedawno uruchomiła go w nowej odsłonie. Rolniczka z Podlasia szybko zdobyła rzeszę wiernych fanów, a jej filmy cieszą się dziesiątkami, a nawet setkami tysięcy wyświetleń. Jak sama określa, Ranczo Laszki to zwykłe i zarazem niezwykłe miejsce:

- Na pierwszy rzut oka wydawałoby się, że jest gospodarstwem jak każde inne, a jednak... Założone i prowadzone z pasją, nienastawione jedynie na zysk, ale również na bezinteresowną pomoc zwierzakom, gdzie krowa czy koza nie jest jedynie fabryką mleka, a królik mięsem - tłumaczy rolniczka.