Rolnicy Podlasie. Emilka Korolczuk w ciąży nie kryje wzruszenia. Chodzi o jej córeczkę

2021-05-02 13:18 natu
Rolnicy Podlasie. Emilka Korolczuk w ciąży dziękuje fanom za prezenty dla córeczki
Autor: telewizja FOKUS TV Rolnicy Podlasie. Emilka Korolczuk w ciąży dziękuje fanom za prezenty dla córeczki

Emilia Korolczuk z serialu "Rolnicy. Podlasie" już w czerwcu urodzi córeczkę Laurę. Rolniczka z Laszek przyznaje, że praktycznie nie wychodzi z domu, ponieważ w 9. miesiącu ciąży jest jej zwyczajnie ciężko. Wciąż ma jednak wielkich fanów, którzy pomimo niesprzyjającej aury postanowili sprawić prezent jej oraz jej córeczce.

Emilia Korolczuk z Rancza Laszki w marcu 2021 podzieliła się radosną nowiną. Bohaterka serialu dokumentalnego "Rolnicy Podlasie" poinformowała fanów, że jest w ciąży. Rolniczka spodziewa się córeczki. Przewidywany termin porodu to czerwiec, a dziewczynka będzie nosiła imię Laura. Ojcem małej jest Karol - partner Emilki, który mieszka razem z nią i na czas ciąży wspiera ukochaną, przejmując większość obowiązków, które do tej pory spoczywały na niej. Emilka, choć pracowita, to przy nadziei nie może sobie pozwolić na nadmierny wysiłek. W czasie ciąży - szczególnie teraz, gdy jest ona mocno zaawansowana - wykonuje tzw. plan minimum. 

Czytaj też: Rolnicy. Podlasie. Marzenie Gienka wreszcie się spełniło! Radosna nowina w Plutyczach [ZDJĘCIA]

Bohaterka serialu "Rolnicy Podlasie" przyznała, że przebywając obecnie w ostatnim miesiącu przed urodzeniem, czuje się ociężała, dlatego większość czasu spędza w domu. Szczególnie że wiosenna aura nie rozpieszcza. Nie od dziś jednak rolniczka cieszy się ogromną rzeszą fanów, którzy chcą odwiedzić ulubioną bohaterkę w jej gospodarstwie. Nie inaczej było w ostatnich dniach.

Emilia Korolczuk z programu „Rolnicy. Podlasie” jest w ciąży! Znamy płeć i imię dziecka

Rolnicy Podlasie. Emilia Korolczuk w ciąży dziękuje fanom za prezenty dla córeczki Laury

- Drodzy Fani, dziś pomimo nieciekawej pogody było Was tylu, że jak to stwierdzili sąsiedzi "przez Laszki przejechała cała Polska" - napisała Emilia Korolczuk na swoim profilu na Facebooku. - Bardzo dziękuję wszystkim za zrozumienie, że nie wychodzę, bo w 9 miesiącu ciąży jest mi po prostu ciężko, dziękujemy za pozdrowienia, przemiłe słowa, życzenia oraz... Czego się nigdy nie spodziewaliśmy dziękujemy za wspaniałe prezenty dla naszej Laury, która ma być z nami dopiero za miesiąc.

Post spotkał się z ponad tysiącem pozytywnych reakcji, a także ponad dziesiątkami komentarzy. Fani Emilki życzą jej szczęśliwego rozwiązania, aby Laura urodziła się cała, zdrowa i w pełni sił. Widzowie "Rolników" nie od dziś interesują się losami Emilki, aktywnie śledząc jej przygody nie tylko na ekranie telewizora, lecz także w mediach społecznościowych. 

Emilia Korolczuk w nowych odcinkach 3. sezonu serialu "Rolnicy. Podlasie"

Emilię Korolczuk możemy oglądać w 3. sezonie serialu dokumentalnego "Rolnicy. Podlasie" na antenie FOKUS TV. Przypomnijmy, że w niedzielę, 2 maja, o godz. 20.15 odbędzie się premiera 8. odcinka. Tutaj przeczytacie, co dokładnie się w nim wydarzy: Rolnicy Podlasie. SZOK w Plutyczach! Wielkie zmiany u Gienka i Andrzeja [ZDJĘCIA, WIDEO]