Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz znowu podpadł. Komu tym razem?

i

Autor: telewizja Fokus TV Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz znowu podpadł. Komu tym razem?

Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz znowu podpadł. Komu tym razem?

2022-05-11 17:14

Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz jest jednym z najbardziej popularnych bohaterów serialu emitowanego na Fokus TV. W ostatnim odcinku wspólnie z Gienkiem i Jastrzębiem robił porządki w swoim gospodarstwie, ale mężczyźni zawitali również do jego siostry. Paulina jednak nie najlepiej oceniła wizytę brata. Dlaczego?

„Rolnicy. Podlasie” to produkcja Fokus TV. Opisuje ona życie rolników z województwa podlaskiego. W każdą niedzielę możecie oglądać perypetie m.in. Emilki z Laszek, Moniki i Tomka z Ciemnoszyj. Najbardziej popularnymi bohaterami produkcji są jednak Gienek i Andrzej z Plutycz.

W ostatnim odcinku Andrzej, Gienek i Sławek robili porządki. Konkretnie wywozili niepotrzebnie zajmujące przestrzeń rzeczy, m.in. lodówkę. Siostra Andrzeja również chciała się pozbyć niektórych przedmiotów, dlatego mężczyźni zawitali również do niej. Wspólnie z córką Gienka wywieźli oni zalegające rzeczy, ale podczas tej czynności Paulina nie wypowiedziała się pochlebnie o swoim bracie.

CZYTAJ TAKŻE: Kultowy model zniknie z dróg. Tylko w Europie sprzedano setki tysięcy takich aut

Chodzi o moment, kiedy mężczyźni z pierwszą częścią rupieci wracali na posesję Gienka i Andrzeja. W tym momencie brat Pauliny nie popisał się zaangażowaniem, bo spośród całej trójki mężczyzn niósł najlżejsze przedmioty. Najcięższą robotę miał zdecydowanie Gienek, dlatego jego córka zaproponowała bratu, aby pomógł ojcu. Andrzej stwierdził jednak, że senior rodu są sobie radę. Zła Paulina w końcu sama przejęła ciężką taczkę.

CZYTAJ TAKŻE: Znasz te zabytki? Sprawdź, czy wiesz, skąd pochodzą [QUIZ]

- Najbardziej pracowity był pan Sławek, który jest najstarszy, a jednak pokazał swoją siłę. Takiej siły brakuje dla innych w tych czasach. Chociażby Andrzej pokazał swoją „siłę” – powiedziała Paulina na antenie Fokus TV.

Polskie gwiazdy oceniają szanse Ochmana na Eurowizji

Serial „Rolnicy. Podlasie” jest emitowany w każdą niedzielę na Fokus TV. Premierowy odcinek można oglądać o godzi. 20.00. CZYTAJ TAKŻE: Noc Muzeów 2022 w Białymstoku. Gdzie warto się wybrać? [DATA, LISTA MIEJSC]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE