Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz zmasakrowany przez fanów. „Szczyt chamstwa”, „Rozkapryszony jedynak”

i

Autor: telewizja Fokus TV Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz zmasakrowany przez fanów. „Szczyt chamstwa”, „Rozkapryszony jedynak”

Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz zmasakrowany przez fanów. „Szczyt chamstwa”, „Rozkapryszony jedynak”

2022-02-21 16:06

Rolnicy. Podlasie. Ostatni odcinek serialu miał przynieść widzom wielkie emocje, ale takiej reakcji fanów nie spodziewali się twórcy produkcji, jak również główni bohaterowie. Najmocniej w internecie oberwało się Andrzejowi z Plutycz. O co chodzi?

W niedzielę (21 lutego) na antenie telewizji Fokus TV wyemitowane zostały dwa odcinki serialu „Rolnicy. Podlasie”. W tym jeden zaległy, który przez pomyłkę nie został pokazany przed tygodniem. Był on bardzo ważny dla całej historii, bo pokazywał absurdalną kłótnię Andrzeja z Plutycz ze swoim ojcem.

Czytaj więcej: Rolnicy. Podlasie. Andrzej pokłócił się z ojcem? [WIDEO]

Rolnicy z okolic Bielska Podlaskiego najpierw wrzucili obornik na rozrzutnik, a później mieli wspólnie rozrzucić go na polu. Bardzo szybko jednak napotkali problemy, maszyna się zepsuła, ale Andrzej o wszystko obwiniał ojca. W dodatku robił to w chamski sposób, bez szacunku do ojca i starszego człowieka.

Właśnie to zachowanie rozsierdziło fanów, którzy dali temu upust na internetowych grupach. "Nie wypowiadałam się na temat Andrzeja ale dziś w ostatnim momencie powstrzymałam się od rzucenia czymś w telewizor. To już przechodzi ludzkie pojęcie. ,,Zepsuło się, bo gadał, że się popsuje" . Andrzej, módl się o zdrowie, bo o rozum to już za późno…” - napisała jedna z internautek.

„No,no,Andrzej wczoraj pojechal rowno a to przeciez on nie jest wart zadnej kobiety co wy ludzie piszecie takie zachowanie do ojca i sasiada to jest okropne Ham z duzej litery niema szacunku dla ojca tyle w tema ie” – dodała kolejna.

"By się zastanowił co mówi na ojca. Nierób len i brudas nie udacznik wszystko zwala na ojca.Pan Geniu powinien mu nie pomagać z jeden dzień to by zobaczył - zareagowała inna internautka.

Na potrzeby tego tekstu wybraliśmy tylko te komentarze, które nadają się do publikacji. W sieci do tego stopnia zrobiło się gorąco, że w konwersacji na jednej z grup wyłączone zostały komentarze. Oprócz opinii o braku szacunku Andrzeja do swojego ojca oraz o tym, że zachowuje się jak rozkapryszony jedynak, pojawiły się również pytania o sens masowego odwiedzania Plutycz przez fanów.

Gdzie i kiedy oglądać 4. sezon serialu „Rolnicy. Podlasie”?

Przygody Andrzeja i Gienka z Plutycz można śledzić w nowych odcinkach 4. sezonu serialu „Rolnicy. Podlasie”. W niedzielę, 27 lutego, na antenie FOKUS TV, pokazany zostanie najnowszy, 9 odcinek. Początek o godz. 20.00.

Kwatera powstańców warszawskich zniszczona po wichurze na Powązkach Wojskowych

Polskie imiona – czy znasz ich znaczenie? Sprawdź się! [QUIZ]

Pytanie 1 z 16
Miła, najmilsza, to określenia pasujące do imienia…