Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz zmasakrowany przez fanów. „Szczyt chamstwa”, „Rozkapryszony jedynak”

2022-02-21 16:06
Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz zmasakrowany przez fanów. „Szczyt chamstwa”, „Rozkapryszony jedynak”
Autor: telewizja Fokus TV Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz zmasakrowany przez fanów. „Szczyt chamstwa”, „Rozkapryszony jedynak”

Rolnicy. Podlasie. Ostatni odcinek serialu miał przynieść widzom wielkie emocje, ale takiej reakcji fanów nie spodziewali się twórcy produkcji, jak również główni bohaterowie. Najmocniej w internecie oberwało się Andrzejowi z Plutycz. O co chodzi?

W niedzielę (21 lutego) na antenie telewizji Fokus TV wyemitowane zostały dwa odcinki serialu „Rolnicy. Podlasie”. W tym jeden zaległy, który przez pomyłkę nie został pokazany przed tygodniem. Był on bardzo ważny dla całej historii, bo pokazywał absurdalną kłótnię Andrzeja z Plutycz ze swoim ojcem.

Czytaj więcej: Rolnicy. Podlasie. Andrzej pokłócił się z ojcem? [WIDEO]

Rolnicy z okolic Bielska Podlaskiego najpierw wrzucili obornik na rozrzutnik, a później mieli wspólnie rozrzucić go na polu. Bardzo szybko jednak napotkali problemy, maszyna się zepsuła, ale Andrzej o wszystko obwiniał ojca. W dodatku robił to w chamski sposób, bez szacunku do ojca i starszego człowieka.

Właśnie to zachowanie rozsierdziło fanów, którzy dali temu upust na internetowych grupach. "Nie wypowiadałam się na temat Andrzeja ale dziś w ostatnim momencie powstrzymałam się od rzucenia czymś w telewizor. To już przechodzi ludzkie pojęcie. ,,Zepsuło się, bo gadał, że się popsuje" . Andrzej, módl się o zdrowie, bo o rozum to już za późno…” - napisała jedna z internautek.

„No,no,Andrzej wczoraj pojechal rowno a to przeciez on nie jest wart zadnej kobiety co wy ludzie piszecie takie zachowanie do ojca i sasiada to jest okropne Ham z duzej litery niema szacunku dla ojca tyle w tema ie” – dodała kolejna.

"By się zastanowił co mówi na ojca. Nierób len i brudas nie udacznik wszystko zwala na ojca.Pan Geniu powinien mu nie pomagać z jeden dzień to by zobaczył - zareagowała inna internautka.

Na potrzeby tego tekstu wybraliśmy tylko te komentarze, które nadają się do publikacji. W sieci do tego stopnia zrobiło się gorąco, że w konwersacji na jednej z grup wyłączone zostały komentarze. Oprócz opinii o braku szacunku Andrzeja do swojego ojca oraz o tym, że zachowuje się jak rozkapryszony jedynak, pojawiły się również pytania o sens masowego odwiedzania Plutycz przez fanów.

Gdzie i kiedy oglądać 4. sezon serialu „Rolnicy. Podlasie”?

Przygody Andrzeja i Gienka z Plutycz można śledzić w nowych odcinkach 4. sezonu serialu „Rolnicy. Podlasie”. W niedzielę, 27 lutego, na antenie FOKUS TV, pokazany zostanie najnowszy, 9 odcinek. Początek o godz. 20.00.

Kwatera powstańców warszawskich zniszczona po wichurze na Powązkach Wojskowych

Polskie imiona – czy znasz ich znaczenie? Sprawdź się! [QUIZ]

Pytanie 1 z 16
Miła, najmilsza, to określenia pasujące do imienia…
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE