Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz otrzymał wielkie wsparcie. Fani zarzucają, że jest słabym gospodarzem [WIDEO]

2022-07-19 9:38
Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz otrzymał wielkie wsparcie. Fani zarzucają, że jest słabym gospodarzem [WIDEO]
Autor: screen Youtube/Gienek i Andrzej Plutycze Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz otrzymał wielkie wsparcie. Fani zarzucają, że jest słabym gospodarzem [WIDEO]

Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz na swoim kanale na YouTube postanowił pochwalić się, jak walczy ze słabo rosnącą kukurydzą. Rolnik z Podlasia tym razem przy pomocy specjalistów odżywił rośliny specjalistycznym nawozem. Fani mężczyzny rzucili się do komentowania!

Andrzej z Plutycz wielką sławę zyskał dzięki popularnemu serialowi Rolnicy. Podlasie. Mężczyzna z okolic Bielska Podlaskiego jest gwiazdą tego programu, który produkowany jest przez Fokus TV. Andrzej z Plutycz wraz ze swoim ojcem Gienkiem rozsławili swojego gospodarstwo oraz miejscowość, które codziennie odwiedza dziesiątki fanów. Sławę zyskał również prowadzony przez mężczyzn kanał na YouTube.

Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz szczerze o Gienku: „Ojciec lubi turystów, a nie robotę” [WIDEO]

Andrzej z Plutycz odżywia kukurydzę nawozami dolistnymi

Kanał Gienek i Andrzej Plutycze regularnie odwiedza około 100 tys. widzów. Właśnie tyle fanów Gienka i Andrzeja obejrzało najnowszy materiał, na którym rolnik odżywia wcześniej posadzoną kukurydzę specjalnymi nawozami dolistnymi. Te były potrzebne, bo Andrzej z Plutycz wcześniej nie zadbał o odpowiednie przygotowanie gleby pod uprawy tej rośliny. Gwieździe serialu Rolnicy. Podlasie pomogła specjalna firma.

Gwiazda serialu Rolnicy. Podlasie obrywa od fanów. „W Plutyczach brakuje gospodarza”

Przedstawiony materiał był oczywiście filmem reklamowym produktu, a tych w ostatnim czasie na kanale u Gienka i Andrzeja z Plutycz jest bardzo dużo. To była pierwsza uwaga fanów, którym nie podoba się w jakim kierunku został on poprowadzony. Druga kwestia, na którą zwrócili uwagę internauci, to umiejętności rolnicze Andrzeja z Plutycz. Gwieździe serialu Rolnicy. Podlasie kolejny raz oberwało się, że jest słabym rolnikiem i gospodarzem.

Patrząc na całokształt, to przede wszystkim brakuje gospodarza.

Żenada. Co oni z tych chłopów zrobili. Pieniądze zmieniają ludzi. Andrzeju sama odżywką nie nakarmisz kukurydzy trzeba pod korzeń porządnie dać. Życzę sukcesów w rolnictwie.

Andrzej to rolnik postępowy choć nie zawsze wie co robi

Rolnicy. Podlasie sezon 4 – gdzie oglądać nowe odcinki?

Serial Rolnicy. Podlasie jest emitowany w każdą niedzielę na antenie Fokus TV. Nowy odcinek rozpoczyna się o 20.00.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE