Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz mówi o swojej kobiecie. Czy ona w ogóle istnieje? [WIDEO]

i

Autor: Youtube/Gienek i Andrzej Plutycze Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz mówi o swojej kobiecie. Czy ona w ogóle istnieje? [WIDEO]

Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz mówi o swojej kobiecie. Czy ona w ogóle istnieje? [WIDEO]

2022-05-06 15:38

Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz opublikował w internecie kolejny film. Tym razem rolnicy ze wsi niedaleko Bielska Podlaskiego sadzili ziemniaki. Podczas przygotowań mężczyźni poruszyli temat kobiety Andrzeja. Czy ona w ogóle istnieje?

„Rolnicy. Podlasie” to hitowy serial dokumentalny produkcji Fokus TV. Opowiada on o życiu na wsi oczami rolników z województwa podlaskiego. Jednymi z najbardziej znanych twarzy tego dokumentu są Gienek i Andrzej z Plutycz. Mężczyźni na fali popularności założyli również swój kanał na YouTube, gdzie publikują filmy z tego, co aktualnie dzieje w ich gospodarstwie.

CZYTAJ TAKŻE: Jagiellonia Białystok. Kolejne wzmocnienie zespołu! Imaz wraca do gry

Ostatnie nagranie pokazuje nam, jak rolnicy sadzą ziemniaki. Andrzej do pomocy zaprosił swojego brata Jarka, z którym najpierw szykował warzywa do wypełnienia sadzarki. Żeby to zrobić, należało przekroić wcześniej przygotowane ziemniaki i właśnie podczas tej czynności Jarek zapytał brata, gdzie jest jego kobieta. Według niego właśnie do tej czynności najbardziej przydałaby się „jakaś baba”. Odpowiedź Andrzeja wyraźnie sugeruje, że syn Gienka nadal jest kawalerem:

- Nie wiem. Gdzieś na zabawie jeszcze tańcuje. Ja też nie wiem, gdzie ta baba jest – przyznał Andrzej z Plutycz.

CZYTAJ TAKŻE: Najmniej poważane zawody. Tych profesji Polacy nie szanują

Czy mężczyznom udało się posadzić ziemniaki? Czy doszło między nimi do kłótni? Przekonacie się o tym w materiale poniżej:

Serial „Rolnicy. Podlasie” jest emitowany w każdą niedzielę na Fokus TV. Premierowy odcinek można oglądać o godzi. 20.00.

Ostróda. O mały włos od tragedii na przejściu dla pieszych