Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz ma wielki problem. Zwrócił się o pomoc do swoich fanów [WIDEO]

2022-05-09 17:30
Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz ma wielki problem. Zwrócił się o pomoc do swoich fanów [WIDEO]
Autor: Youtube/Gienek i Andrzej Plutycze Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz ma wielki problem. Zwrócił się o pomoc do swoich fanów [WIDEO]

Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz opublikowani kolejny film na swoim kanale YouTube. W tym odcinku rolnik ze wsi niedaleko Bielska Podlaskiego talerzował ziemię przeznaczoną na uprawę kukurydzy. Na sam koniec mężczyzna zdradził wielki problem, jaki dotknął jego gospodarstwo. O co chodzi?

„Rolnicy. Podlasie” to bardzo popularna produkcja Fokus TV. Przedstawia ona życie rolników z województwa podlaskiego. Jednymi z najbardziej popularnych bohaterów tego serialu jest Gienek i Andrzej z Plutycz. Ojciec i syn korzystając z fali popularności założyli również swój kanał na YouTube, gdzie publikują filmy z aktualnymi wydarzeniami w ich gospodarstwie.

CZYTAJ TAKŻE: Mieszkasz w jednym z tych miast? Masz najniższą zdolność kredytową w kraju

Na ostatnim nagraniu widzimy jak Andrzej wyjechał na pole talerzować grunt pod uprawę kukurydzy. Podczas tej czynności rolnik z Plutycz zdradził, że jest bardzo sucho na polu, ale też powiedział, jaki ma obecnie największy problem. Mianowicie w jego gospodarstwie brakuje siewnika do kukurydzy i bardzo możliwe, że w tym roku ta roślina nie zostanie w Plutyczach posiana. Dlatego Andrzej zwrócił się o pomoc swoich fanów:

- Trzeba będzie tutaj kukurydze siać, ale nie mam w tej chwili siewnika do kukurydzy i zapraszam kogoś z rolników żeby przyjechał tu do mnie z siewnikiem i pomógł jakoś posiać. Inaczej nie wiem, jak to będzie w tym roku wyglądać – powiedział Andrzej.

Jak rolnikowi z Plutycz poszło talerzowanie? Co musiał wykonać zanim wyjechał na pole? Wszystko dowiesz się z najnowszego odcinka na kanale "Gienek i Andrzej Plutycze", który zamieszczamy poniżej.

CZYTAJ TAKŻE: Jagiellonia Białystok. Wychowanek Lecha pierwszym wzmocnieniem? Niepewna sytuacja Imaza

Serial „Rolnicy. Podlasie” jest emitowany w każdą niedzielę na Fokus TV. Premierowy odcinek można oglądać o godzi. 20.00.

Po wypadku w Terliczce na autostradzie stoi sznur samochodów ciężarowych
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE