Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz ma problemy z liczeniem? Internauci zwracają uwagę na pewien szczegół [WIDEO]

i

Autor: screen Youtube/Gienek i Andrzej Plutycze Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz ma problemy z liczeniem? Internauci zwracają uwagę na pewien szczegół [WIDEO]

Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz ma problemy z liczeniem? Internauci zwrócili uwagę na jeden szczegół [WIDEO]

2022-10-08 12:22

Serial „Rolnicy. Podlasie” nie może się obyć bez Andrzeja z Plutycz. Gospodarz spod Bielska Podlaskiego często udziela się również w internecie, gdzie ostatnio pochwalił się, jak talerzuje pole uprawne. Podczas filmu Andrzej Onopiuk pochwalił się również liczbą ułożonych bel, ale internauci bardzo szybki wychwycili podstęp. O co może chodzić?

Spis treści:

  1. „Rolnicy. Podlasie” Andrzej z Plutycz i talerzowanie
  2. Gwiazda serialu „Rolnicy. Podlasie” ma problemy z liczeniem
  3. Fani Andrzeja z Plutycz mają wątpliwości odnośnie liczby bel
  4. "Rolnicy. Podlasie". Andrzej z Plutycz ma nową łazienkę
  5. Andrzej z Plutycz – wiek
  6. Andrzej z Plutycz – adres
  7. „Rolnicy. Podlasie” – kiedy nowe odcinki?

„Rolnicy. Podlasie” to jedna z najpopularniejszych produkcji kanału „Fokus TV”, a jej największą gwiazdą jest Andrzej z Plutycz. Gospodarz spod Bielska Podlaskiego rozpoznawany jest w całej Polsce, w głównej mierze również dlatego, że bardzo często udziela się również w internecie. Rolnik ma swój kanał na YouTube Gienek i Andrzej Plutycze, gdzie pokazuje kulisy pracy na roli.

„Rolnicy. Podlasie” Andrzej z Plutycz i talerzowanie

Właśnie w tym miejscu w sobotę 1 października pojawił się nowy film, na którym widać, jak Andrzej z Plutycz talerzuje pole uprawne. Gwiazda serialu „Rolnicy. Podlasie” używa do tego swojego nowe sprzętu, którego pracę bardzo zachwala.

Gwiazda serialu „Rolnicy. Podlasie” ma problemy z liczeniem

Na samym początku odcinka widzimy, jak Andrzej z Plutycz podchodzi do składowiska bel z sianem. Bohater serialu „Rolnicy. Podlasie” z wielką radością mówi o ich liczbie:

„Tak jak widzicie, układanie nowym turem idzie bardzo dobrze. Tych bel nie wiem ile, ale ze 100 może tutaj leży tak na oko – powiedział Andrzej z Plutycz.

Fani Andrzeja z Plutycz mają wątpliwości odnośnie liczby bel

Fanie serialu „Rolnicy. Podlasie” bardzo szybko zwrócili uwagę w komentarzach, że nie jest możliwym, aby na takim stosie było 100 bel. Tak odpowiadali Andrzejowi z Plutycz:

„Jeżeli 9x6 to 100 bel to olej w 60tce jest wymieniany co roku i wszystkie punkty smarne sa przesmarowane. Ciekawe czy wie gdzie w tym dużym są miejsca co serwisu”.

„Dokładnie leży tu 36 bel Andrzeju”.

„Do 100 brakuje jeszcze raz tyle”.

„100 bel XDD”.

"Rolnicy. Podlasie". Andrzej z Plutycz ma nową łazienkę

W ostatnie wakacje w domu gwiazd serialu "Rolnicy. Podlasie" doszło do wielkiej zmiany. Andrzej z Plutycz postanowił bowiem wyremontować łazienkę w domu, a w remoncie pomagał mu jego brat. Syn Gienka Onopiuka przekonywał, że zmiany podyktowane są poważnymi poszukiwaniami żony.

Andrzej z Plutycz – wiek

Andrzej z Plutycz to gwiazda serialu "Rolnicy. Podlasie", a od kilku lat jeden z najbardziej znanych rolników w całej Polsce. Syn Gienka Onopiuka niedługo skończy 40 lat (urodził się jesienią 1982 r.), to nadal nie ma żony i jest kawalerem.

Andrzej z Plutycz – adres

Andrzej Onopiuk mieszka wraz z ojcem w malutkiej wsi Plutycze pod Bielskiem Podlaskim. Jeśli chcecie odwiedzić jego gospodarstwo, traficie bez problemu, bo rolnik z Podlasia niedawno zawiesił na frontowej ścianie swojego domu wielki napis: „Gienek i Andrzej”.

„Rolnicy. Podlasie” – kiedy nowe odcinki?

Andrzeja z Plutycz i innych bohaterów serialu „Rolnicy. Podlasie” można oglądać co niedzielę o godz. 20:15 na Fokus TV.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]