Rolnicy Podlasie 2: Nowe odcinki wracają! Zobacz, o której i od kiedy [ZDJĘCIA]

2020-08-30 12:01 natu

Rolnicy Podlasie to najchętniej oglądany serial FOKUS TV. Dobra informacja dla jego fanów jest taka, że już w ten weekend na antenie stacji pojawią się nowe odcinki. Kiedy i o której je oglądać? Szczegóły na bialystok.eska.pl.

Spis treści

  1. Rolnicy Podlasie 2: Kiedy nowe odcinki w Fokus TV? [30.08.2020]
  2. Rolnicy Podlasie 2: Nowe odcinki. Co się wydarzy?
  3. O której oglądać nowe odcinki serialu Rolnicy Podlasie?
Rolnicy Podlasie. Zwiastun odc. 8

Rolnicy Podlasie 2: Kiedy nowe odcinki w Fokus TV? [30.08.2020]

Na antenę Fokus TV wraca ulubiony serial widzów. „ROLNICY. Podlasie” okazali się hitem już po pierwszym sezonie wyemitowanym jesienią ubiegłego roku. Drugi sezon serialu zdobył jeszcze większą widownię.

Jak podały Wirtualnemedia.pl, z danych Nielsen Audience Measurement wynika, że w okresie od 19 kwietnia do 7 czerwca br. Średnia widownia premierowych odcinków wyniosła 471 tys. osób, co przełożyło się na 3,14 proc. udziału w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów i 3,34 proc. w grupie komercyjnej 16-49.

Zobacz też: Rolnicy Podlasie 2 online. Gdzie oglądać wszystkie odcinki 2. sezonu w internecie? [WIDEO]

Ze względu na pandemię zdjęcia do programu przerwano, jednak już w drugiej połowie sierpnia serial wraca na antenę FOKUS TV. I to z jeszcze większą liczbą odcinków!

Rolnicy Podlasie 2: Nowe odcinki. Co się wydarzy?

W nowych odcinkach zobaczymy, jak gospodarstwa radzą sobie z trudną sytuacją w trakcie pandemii. Zobaczymy też postęp i mechanizację zarówno u Gienia z Plutycz, Emilki z Laszek i Tomka z Pokaniewa. Poznamy lepiej ulubionych bohaterów z pierwszego sezonu, porozmawiamy z nimi bardziej prywatnie.

Do znanych dobrze bohaterów dołączą także nowi. Odwiedzimy gospodarstwo Jurka i Wiesi - hodowców koni ze wsi Ciełuszki, Agnieszki i Jarka z Bronowa - para, która nie tylko kocha konie, ale też z pasją je ujeżdża, oraz Bogdana, który ma ponad 100 krów mięsnych, a w pracy na gospodarstwie pomaga mu 5 dzieci.

O której oglądać nowe odcinki serialu Rolnicy Podlasie?

Nowe odcinki serialu „ROLNICY. Podlasie” (sezon 2) oglądać można na antenie FOKUS TV. To serial wyprodukowany przez ZPR Media Sp.z o.o.

Premierowe odcinki pojawiać się będą już od 16 sierpnia, w każdą niedzielę. Początek emisji o godzinie 20 na antenie telewizji FOKUS TV.

Nowe odcinki serialu "Rolnicy. Podlasie" obejrzysz online na stronie FOKUS TV (kliknij w podświetlony tekst, żeby na nią przejść).