Puńsk. 38-latek wracał quadem z imprezy. Dziwnie jechał. Powód był prosty

2020-10-08 9:17
Puńsk. 38-latek wracał quadem z imprezy. Miał 3 promile
Autor: KPP Sejny Puńsk. 38-latek wracał quadem z imprezy. Miał 3 promile

Sejneńscy policjanci zatrzymali mocno pijanego kierowcę quada. Badanie alkomatem wykazało, że 38-latek miał 3 promile alkoholu w organizmie. W takim stanie, a w dodatku bez uprawnień, kierował niezarejestrowanym pojazdem.

Policyjny pościg za quadem. Ucieczka 14-latka skończyła się w rowie

We wtorek (6 października) po godzinie 16 na terenie gminy Puńsk mundurowi z posterunku policji zauważyli kierowcę quada, który miał problem z utrzymaniem prostego toru jazdy. Takie zachowanie wzbudziło w mundurowych podejrzenie, że mężczyzna może być nietrzeźwy.

Ruda: Wypadek na DK 65. Zderzenie trzech samochodów niedaleko Knyszyna. Droga zablokowana

Policjanci szybko zatrzymali pojazd do kontroli. Ich przypuszczenia się potwierdziły. Badanie alkomatem wykazało, że kierujący quadem 38-latek miał 3 promile alkoholu w organizmie. Jak ustalili policjanci, mężczyzna w takim stanie wracał z imprezy do domu. Dodatkowo kierowca miał cofnięte uprawnienia do kierowania, a jego pojazd nie był zarejestrowany.

38-latek odpowie teraz za jazdę w stanie nietrzeźwości i kierowanie pomimo cofniętych uprawnień. Okazało się również, że mężczyzna poruszał się pojazdem niedopuszczonym do ruchu. Teraz jego dalszym losem zajmie się sąd.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE