Poznajesz tego mężczyznę? Postawił wszystko na jedną kartę. Teraz go ścigają

2020-04-21 9:45
Poznajesz tego mężczyznę? Postawił wszystko na jedną kartę. Teraz go ścigają
Autor: KWP Białystok Poznajesz tego mężczyznę? Postawił wszystko na jedną kartę. Teraz go ścigają

Ten mężczyzna dzień przed wigilią Bożego Narodzenia wszedł w posiadanie karty bankowej. To właśnie nią płacił w sumie w 14 sklepach, okradają prawowitego właściciela rachunku, z którego pobierał pieniądze. Teraz policja upubliczniła wizerunek złodzieja.

Policjanci z Posterunku Policji w Czarnej Białostockiej poszukują mężczyzny, który w nieustalony sposób, w dniu 23 grudnia roku wszedł w posiadanie karty bankowej. Pan szybko wykorzystał okazję, dokonując szeregu płatności metodą zbliżeniową. Odwiedził przy tym 14 sklepów na terenie Białegostoku, okradając właściciela karty na kwotę blisko 180 zł. Było warto? Podejrzewamy, że chyba nie, bo mocno się nie obłowił, a nawet jeśli chciałby sławy w internecie, to chyba nie o taką mu chodziło.

Zobacz też: Koronawirus a kontrola drogowa. Co może policjant w trakcie kontroli? Za co nas zatrzyma?

W związku z tym, że sprytny pan z Czarnej wciąż pozostaje nieuchwytny, podlaska policja opublikowała jego wizerunek. Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę na zdjęciu lub mogą przyczynić się do ustalenia jego tożsamości, proszone są o kontakt pod numer telefonu (85) 710 40 34, 694 407 999 lub z najbliższą jednostką policji, dzwoniąc pod numer alarmowy 112.

COŚ DOBREGO #008
Posłuchaj, czym jest śmierć mózgu, i jak ją stwierdzić. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE