Powstała nowa marka odzieżowa. Stworzyły ją Miss Polonia i Miss Podlasia [ZDJĘCIA]

2020-11-20 8:22 natu

Siostry Mancewicz – Rozalia, Laura i Natalia – stworzyły nową autorską markę odzieżową. Dwie pierwsze mają na swoim koncie sukcesy w konkursach piękności. Swoją popularność zawdzięczają również aktywności w mediach społecznościowych. Jakie ubrania proponują w swojej kolekcji?

ESKA XD #009

Nowa marka odzieżowa z Podlasia od sióstr Mancewicz

Rozalia, Laura i Natalia Mancewicz to znane podlaskie celebrytki. Wraz z rodzicami prowadzą Majątek Howieny pod Białymstokiem. Aktywnie udzielają się również w mediach społecznościowych. Łącznie ich profile na Instagramie obserwuje ponad 100 tys. osób.

Rozalia i Laura mają na swoim koncie również sukcesy w konkursach piękności. Pierwsza z sióstr została Miss Polonia 2010 oraz Miss Polski Nastolatek 2004. Druga, Laura, to I Wicemiss Podlasia, która reprezentowała nasz kraj w międzynarodowym konkursie piękności w Malezji.

Siostry Mancewicz postanowiły zająć się modą. Nowa marka odzieżowa z Podlasia, którą stworzyły, to – jak zapewniają – uniwersalność i niebanalność. Co znajdziemy w ich kolekcji i ile za to zapłacimy?

Mance Studios – nowa marka odzieżowa z Podlasia

- Tworząc Mance Studios kierowano się uniwersalnością, ale i jednocześnie stawiając na niebanalność – czytamy na stronie sklepu internetowego sióstr Mancewicz. - Za każdym projektem kryje się inna historia, potrzeba i inspiracja, które następnie realizowane są przez kobiecy zespół.

W kolekcji Mance Studios znaleźć można torebki, płaszcze, stroje kąpielowe, bluzy, t-shirty, dresy, biżuterie, okulary i masę innych części garderoby. Wszystkie szyte są w Polsce. Ceny? Dość wysokie, ponieważ za szyte z poliestru sukienki zapłacimy kilkaset złotych, a za płaszcz z ekoskóry – ponad 1000 zł.

Jak prezentuje się nowa marka odzieżowa z Podlasia? Sprawdźcie na poniższym filmie oraz w galerii zdjęć (kliknij w foto niżej lub na samej górze artykułu).

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE