Powstała nowa marka odzieżowa. Stworzyły ją Miss Polonia i Miss Podlasia [ZDJĘCIA]

2020-11-20 8:22 natu

Siostry Mancewicz – Rozalia, Laura i Natalia – stworzyły nową autorską markę odzieżową. Dwie pierwsze mają na swoim koncie sukcesy w konkursach piękności. Swoją popularność zawdzięczają również aktywności w mediach społecznościowych. Jakie ubrania proponują w swojej kolekcji?

ESKA XD #009

Nowa marka odzieżowa z Podlasia od sióstr Mancewicz

Rozalia, Laura i Natalia Mancewicz to znane podlaskie celebrytki. Wraz z rodzicami prowadzą Majątek Howieny pod Białymstokiem. Aktywnie udzielają się również w mediach społecznościowych. Łącznie ich profile na Instagramie obserwuje ponad 100 tys. osób.

Rozalia i Laura mają na swoim koncie również sukcesy w konkursach piękności. Pierwsza z sióstr została Miss Polonia 2010 oraz Miss Polski Nastolatek 2004. Druga, Laura, to I Wicemiss Podlasia, która reprezentowała nasz kraj w międzynarodowym konkursie piękności w Malezji.

Siostry Mancewicz postanowiły zająć się modą. Nowa marka odzieżowa z Podlasia, którą stworzyły, to – jak zapewniają – uniwersalność i niebanalność. Co znajdziemy w ich kolekcji i ile za to zapłacimy?

Mance Studios – nowa marka odzieżowa z Podlasia

- Tworząc Mance Studios kierowano się uniwersalnością, ale i jednocześnie stawiając na niebanalność – czytamy na stronie sklepu internetowego sióstr Mancewicz. - Za każdym projektem kryje się inna historia, potrzeba i inspiracja, które następnie realizowane są przez kobiecy zespół.

W kolekcji Mance Studios znaleźć można torebki, płaszcze, stroje kąpielowe, bluzy, t-shirty, dresy, biżuterie, okulary i masę innych części garderoby. Wszystkie szyte są w Polsce. Ceny? Dość wysokie, ponieważ za szyte z poliestru sukienki zapłacimy kilkaset złotych, a za płaszcz z ekoskóry – ponad 1000 zł.

Jak prezentuje się nowa marka odzieżowa z Podlasia? Sprawdźcie na poniższym filmie oraz w galerii zdjęć (kliknij w foto niżej lub na samej górze artykułu).