Poszukiwany 51-latek wpadł, bo jechał za szybko. Przed policją udawał brata. Również poszukiwanego

2021-07-30 15:43
poszukiwany
Autor: Podlaska Policja

Mężczyznę zatrzymano podczas akcji drogówki „Kaskadowy pomiar prędkości”. Poszukiwany był za niepłacenie alimentów. Funkcjonariuszom podawał fałszywe dane. Najbliższe miesiące spędzi w areszcie.

51-latek wpadł na jednej z ulic w Knyszynie. Mężczyzna kierujący Nissanem przekroczył dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym o 28 kilometrów na godzinę.

Podczas legitymowania mężczyzna podawał dane brata ponieważ wiedział, że jest poszukiwany. Co ciekawe, gdy okazało się, że brat jest również poszukiwany, mężczyzna podał swoje prawdziwe dane.

Jak się okazało 51-letni mieszkaniec Ząbek poszukiwany był przez Sąd Rejonowy w Wołominie do odbycia kary 4 miesięcy pozbawienia wolności za uchylanie się od obowiązku płacenia alimentów. Mężczyzna trafił do Aresztu Śledczego w Białymstoku.

Policjanci CBŚP pomogli zatrzymać w Holandii członków gangu narkotykowego
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE