Dzień Matki 2022. Gdzie najlepiej spędzić czas w Białymstoku?

i

Autor: pixabay.com Dzień Matki 2022. Gdzie najlepiej spędzić czas w Białymstoku?

Pomysły na Dzień Matki 2023. Gdzie zabrać mamę w Białymstoku? Sprawdź nasze propozycje

2023-05-25 14:24

Dzień Matki 2023 to ten wyjątkowy moment w roku, kiedy pamiętamy o swoich mamach. Najlepszym prezentem z tej okazji może być po prostu wspólnie spędzony czas. Gdzie najlepiej można to zrobić w Białymstoku? Przygotowaliśmy dla Was nasze propozycje.

Dzień Matki 2023 to święto obchodzone jako wyraz szacunku dla wszystkich mam. To wyjątkowy czas, w którym matki obdarowywane są kwiatami, laurkami lub różnego rodzaju prezentami. Zadbajmy zatem o to, aby okazać swój szacunek, miłość i podziękować za trud włożony w wychowanie. Kiedy obchodzimy Dzień Matki 2023? Jaki będzie najlepszy prezent?

Dzień Matki 2023. Kiedy?

W Polsce święto Dzień Matki obchodzony jest 26 maja. Co ciekawe jeszcze przed II wojną światową przypadało ono na różnie, nie było ściśle ustalonej daty. Źródła podają, że najczęściej świętowano w niedziele: np. 13 maja 1934, 7 maja 1939 r.

Dzień matki 2023. Najlepszy prezent

Dzień Matki 2023 to idealny moment na to, aby okazać swoim mamom szacunek, miłość i podziękować za trud włożony w wychowanie. Jaki będzie najlepszy prezent z tej okazji? Co kupić mamie 26 maja? Postanowiliśmy pomóc Wam w wyborze i przygotowaliśmy listę najlepszych prezentów z okazji Dnia Matki 2023. Link do artykułu znajdziecie poniżej. 

CZYTAJ: Dzień matki 2023 - prezenty. Co kupić mamie 26 maja?

Pomysły na Dzień Matki 2023. Gdzie zabrać mamę w Białymstoku?

A jeśli nie macie jeszcze pomysłu, gdzie zabrać swoją mamę w Białymstoku na Dzień Matki, to przygotowaliśmy listę najciekawszych atrakcji w mieście. Najlepsze pomysły na Dzień Matki 2023 znajdziesz w galerii poniżej.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE