Pościg

i

Autor: Fot: Podlaska Policja

Policyjny pościg za kierowcą po amfetaminie. W stronę radiowozu leciały butelki

2023-02-06 23:09

37-latek zmierzył się z policjantami w kilkukilometrowych pościgu ulicami miasta. Podróż zakończył na słupie. Uciekał bo miał przy sobie narkotyki.

Kierowca miał problem z utrzymaniem prostego toru jazdy, a przed patrolem policji postanowił się nie zatrzymać. Podczas ucieczki z renault w stronę radiowozu zaczęły lecieć m.in. puszki z piwem, butelki i saszetka.

Po przejechaniu kilku kilometrów ulicami Sokółki auto uderzyło w słup energetyczny. 37-letni kierowca miał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Dodatkowo wstępne badanie narkotesterem wykazało, że prowadził pod wpływem amfetaminy.

Mieszkaniec Czarnej Białostockiej autem przewoził dwie pasażerki. W wyrzuconej z auta saszetce były narkotyki. Wstępne badanie narkotesterami wykazało, że to marihuana i amfetamina. 37-latek trafił do policyjnego aresztu.  Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Zarabiali na prostytucji! Gangiem kierowała polsko-rosyjska para! Grozi im nawet 12 lat więzienia
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE