Policja w Białymstoku ma nowy radiowóz. To hybrydowa Skoda Octavia [ZDJĘCIA]

2021-10-20 10:25

Nowy radiowóz zasilił flotę garnizonu podlaskiej policji. Tym razem do funkcjonariuszy z białostockiej drogówki trafiła hybrydowa Skoda Octavia. Samochód napędzany jest przez silnik spalinowy przy wsparciu silnika elektrycznego o łącznej mocy 204 koni mechanicznych. Został zakupiony ze środków budżetowych.

Do Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku trafił drugi hybrydowy radiowóz, tym razem Skoda Octavia. Zakup pojazdu został zrealizowany ze środków budżetowych. Radiowóz służyć będzie funkcjonariuszom z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku. Samochód napędza silnik spalinowy przy wsparciu silnika elektrycznego o łącznej mocy 204 koni mechanicznych. Pojazd został wyposażony w automatyczną skrzynię biegów.

Modernizacja floty policyjnej ma na celu poprawę warunków służby policjantów, co z pewnością przełoży się na zwiększenie skuteczności ich działań oraz wzmocni poczucie bezpieczeństwa mieszkańców.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Irakijczyk pędził przez miasto z prędkością 200 km/h. O mały włos nie doprowadził do tragedii
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE