Policja reaguje na hitowe zdjęcie narkotyków z Sejn: „Sprawdź, czy Twój MAJERAN zabarwi się w narkotesterze”

i

Autor: KPP Sejny Policja reaguje na hitowe zdjęcie narkotyków z Sejn: „Sprawdź, czy Twój MAJERAN zabarwi się w narkotesterze”

Policja reaguje na hitowe zdjęcie narkotyków z Sejn: „Sprawdź, czy Twój MAJERAN zabarwi się w narkotesterze”

2022-09-21 11:45

Policja w Sejnach w poprzednim tygodniu zamieściła w sieci zdjęcia marihuany zatrzymanej u 39-latka, która na czarnym rynku ma być warta 150 tys. zł. Post od razu podbił internet, a użytkownicy sieci wątpili w jakość narkotyku. Policja na komentarze w stylu: „Nawet policjantom majeran wcisnęli” odpowiedziała środowym postem, w którym zachęca do sprawdzenia „czy Twój MAJERAN zabarwi się w narkotesterze”.

Marihuana o wartości 150 tys. zł w Sejnach

Kryminalni z Sejn ustalili, że 39-letni mieszkaniec powiatu może na swojej posesji posiadać narkotyki. Przy wsparciu policyjnego psa na strychu w budynku gospodarczym i domu znaleźli ponad 3 kilogramy suszu. Wstępne badania narkotesterem wykazały, że zabezpieczoną substancją jest marihuana. Szacunkowa wartość narkotyków to 150 tys. złotych. 39-latkowi grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Zdjęcia narkotyku hitem internetu

Podlaska policja o sukcesie swoich funkcjonariuszy w piątek 16 września poinformowała na swoim profilu na Facebooku, publikując zdjęcia zatrzymanego narkotyku. Od tego momentu publikacja wywołała lawinę komentarzy oraz udostępnień, bo internauci wątpią w jakość znaleziska. W momencie publikacji tego artykułu post profilu Podlaska Policja został polubiony 10 tys. razy, do tego jest pod nim ponad 6 tys. komentarzy, a blisko 400 użytkowników udostępniło go na swoje tablice.

Najpopularniejsze wpisy to:

"Nawet policjantom majeran wcisnęli".

Strach mieć przyprawy w domu".

"Drogie te zioła prowansalskie".

„Sprawdź, czy Twój MAJERAN zabarwi się w narkotesterze”

Od piątku post Podlaskiej policji jest hitem internetu i uzyskał naprawdę olbrzymie zasięgi. Swoją uwagę zwrócił nawet prowadzących profil „Make Life Harder” na Instagramie, który udostępnił go na stories. W środę 21 września na komentarze pod postem postanowiła odpowiedzieć Podlaska policja, która wrzuciła kolejny post z informacją o zasięgu poprzedniego wpisu i zachętą do sprawdzenia tego, co trzymamy w domach:

„Przekroczymy milion? Raczej tak

Chcesz sprawdzić czy Twój "MAJERAN" zabarwi się w narkotesterze tak, jak marihuana zabezpieczona w Sejnach? Przyjdź, przynieś, a sprawdzimy "czy Twój diler jest uczciwy". My też nie lubimy oszustów” – czytamy w nowym poście na Facebooku.

Rolnicy. Podlasie. Studentki oglądały dom Gienka i Andrzeja z Plutycz

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]