Pogoda na styczeń 2023. Jaka pogoda na Trzech Króli i ferie zimowe?

i

Autor: pexels.com Zaśnieżony las w województwie podlaskim

Pogoda na styczeń w Białymstoku. Jakie będzie święto Trzech Króli i ferie zimowe?

2023-01-03 9:02

Jaka będzie pogoda w styczniu 2023? Czy podczas ferii zimowych mieszkańcy Białegostoku i województwa podlaskiego mogą liczyć na śnieg? Pogoda długoterminowa na ten moment wskazuje, że wysokie temperatury za naszymi oknami szybko przeminą. Już niedługo Białystok i Podlasie czeka kolejny atak zimy!

Pogoda na styczeń w Białymstoku

Pogoda na początku 2023 r. wyjątkowo rozpieszcza nas wysokimi temperaturami. Czy tak będzie do samego końca stycznia? Jaka pogoda na Trzech Króli 2023? Czy podczas ferii zimowych w Białymstoku i województwie podlaskim będziemy mogli na zimowe warunki? Pogoda długoterminowa wyraźnie wskazuje, że już niedługo w całym regionie może zrobić się biało.

Pogoda długoterminowa na styczeń na Podlasiu

Wszystko wskazuje na to, że pogoda na styczeń 2023, a szczególnie na ostatnie tygodnie miesiąca, nie będzie się mocno różniła od lat poprzednich. Osoby lubujące się w zimowej aurze będą mieli sporo okazji do nacieszenia się białym szaleństwem. Praktycznie w każdym tygodniu stycznia 2023 r. prognozowane są spore opady śniegu. A jaka pogoda na ferie zimowe 2023? Za oknem ma być biało, a termometry za oknem wskażą ujemne temperatury.

Białystok. Jaka pogoda na Trzech Króli 2023?

Początek stycznia 2023 r. obfituje w dodatnie temperatury i iście wiosenną aurę, ale bardzo szybko ulegnie to zmianie. Już na Trzech Króli pogoda za oknami w Białymstoku i Podlaskiem będzie typowo zimowa. W nocy z 6 na 7 stycznia 2023 r. termometry wskażą temperaturę poniżej zera (nawet do -7 stopni Celsjusza), a w kolejnych dniach będzie tylko chłodniej. Spadnie również śnieg.

Jaka pogoda na ferie zimowe w Białymstoku i Podlaskiem?

Ferie zimowe 2023 w Białymstoku zapowiadają się naprawdę ciekawie. Pogoda na Podlasiu będzie iście zimowa! W ostatnim tygodniu stycznia 2023 r. pojawi się sporo opadów śniegu, a także deszczu ze śniegiem, który w ciągu dnia może powodować gołoledź. Temperatura w ciągu dnia osiągnie od 2 do -2 stopni Celsjusza. Noce za to będą bardzo mroźne: termometry wskażą wtedy nawet -12 °C.

Białystok. Grudniowy atak zimy. Mnóstwo śniegu na ulicach
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE