Pogoda na marzec 2023 w Białymstoku. Czy zima wróci do województwa podlaskiego?

i

Autor: pexels.com pexels.com - zdjęcie ilustracyjne

Pogoda na marzec 2023 w Białymstoku. Czy zima wróci do województwa podlaskiego?

2023-03-03 8:00

Jaka będzie pogoda w marcu 2023? Czy mieszkańcy Białegostoku i województwa podlaskiego mają obawiać się powrotu zimy? Wrócą mrozy i śnieg? Prognoza pogody długoterminowej wskazuje, że są na to spore szanse.

Pogoda na marzec 2023 w Białymstoku

Początek marca 2023 w Białymstoku rozpoczął się w prawdzie od solidnego zachmurzenia, ale przynajmniej bez opadów śniegu. Temperatura za oknem również jest optymistyczna, bo w południe 1 marca w stolicy Podlasia termometry wskazywały 5°C. Nie można zatem powiedzieć, że to typowa zimowa pogoda, ale czy w dalszych tygodniach będzie lepiej? A może czeka nas powrót prawdziwej zimy? Pogodę długoterminową na luty 2023 dla Podlasia podajemy poniżej.

Pogoda długoterminowa na marzec na Podlasiu

Pogoda długoterminowa na marzec 2023 w Białymstoku wyraźnie wskazuje, że podobnej pogody jak w środę 1.03.2023 możemy spodziewać się właściwie do końca miesiąca. W stolicy Podlasia oraz całym województwie podlaskim nocą temperatury będą spadały poniżej zera, aby w dzień podrosnąć do ok. 5°C. W niektóre dni może nawet spaść trochę śniegu.

Sytuacja pogodowa w marcu 2023 zmieni się dopiero w ostatnim tygodniu miesiąca. Temperatury w ciągu dnia mają osiągnąć nawet 10°C i będzie sporo słońca. Zwłaszcza ostatni weekend marca zapowiada się na pogodny i słoneczny.

Totalny paraliż na drogach. Powodem wypadki i trudna pogoda
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE