Podlaskie. Do południa możliwe problemy z gołoledzią, potem temperatura wzrośnie

i

Autor: pixabay.com Podlaskie. Do południa możliwe problemy z gołoledzią, potem temperatura wzrośnie

Podlaskie. Do południa możliwe problemy z gołoledzią, potem temperatura wzrośnie

2022-01-13 9:17

Meteorolodzy przestrzegają przed opadami marznącego deszczu lub mżawki w całym województwie podlaskim. W czwartek taka sytuacja może utrzymać się nawet do godzin południowych. Ostatecznie temperatura w ciągu dnia ma stopniowo rosnąć do 2-3 stopni Celsjusza.

Jak podało Rano Biuro Prognoz IMGW w Białymstoku, opady marznące są w całym regionie, na terenie wszystkich powiatów pada i marznie deszcz lub mżawka.

„Przewiduje się, że w ciągu najbliższych trzech godzin utrzymają się na przeważającym obszarze, najdłużej na wschodzie, do godzin południowych. Prognozuje się stopniowy wzrost temperatury powietrza do 2, 3 stopni Celsjusza" - podało biuro.

Policja nie odnotowała w czwartek rano poważniejszych wypadków czy utrudnień w ruchu na drogach w regionie. W Białymstoku natomiast w wielu miejscach bardzo śliskie są chodniki.

Doda gościem Radia ESKA

Jesteś pewien, że znasz polskie przeboje? Usunęliśmy jedno słowo. Wiesz jakie?

Pytanie 1 z 15
"Zawsze z Tobą chciałbym być. Przez całe lato. Zawsze z Tobą chciałbym być. ... mnie za to"

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE