Sport

Podlaskie Boxing Show II. Kibice zobaczyli w ringu zacięte pojedynki [GALERIA] [AUDIO]

2023-03-29 10:02

​Przemysław "Smile" Gorgoń pokonał Ukraińca Antona Diachenko w walce wieczoru na gali boksu Podlaskie Boxing Show II. W walce kobiet Polka pokonała Francuzkę.

W walce wieczoru po zaciętym ośmiorundowym boju sędziowie jednogłośnie wskazali zwycięstwo zawodnika białostockiej grupy Chorten Boxing Production. Ukrainiec boksował bardzo mądrze, sprawiając Gorgoniowi olbrzymie problemy.

- Przeciwnik był twardy. Duzo przyjmował na gardę i kontrolował walkę w półdystansie. Także ciesze się, że wygrałem - mówi Przemysław Gorgoń

W innym starciu Bartosz Głowacki pokonał przez techniczny nokaut Krzysztofa Wareksę, który z powodu kontuzji nie wyszedł do piątej rundy pojedynku.

Pierwsza walkę na zawodowym ringu wygrał Tobiasz Dudź, który pokonał Dawida Turka.

Z pojedynku na białostockiej gali może być zadowolona Andżelika "Kryształ" Krysztoforska, która pokonała po sześciorundowym pojedynku Francuzkę Clothilde Del Ben.

Udany debiut w grupie Chorten Boxing Production zanotował Filip Szpakowicz wygrywając na punkty z Mateuszem Rajewskim.

Niejednogłośną decyzją sędziów Bartosz Bartczyński pokonał Bartosza Kwiatkowskiego.

Posłuchaj: Zwycięzcy o swoich walkach
Łukasz Różański na miesiąc przed walką o tytuł mistrza świata
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE