Gala boksu - ważenie

i

Autor: Paweł Jakubowski

Podlaskie Boxing Show II. Mocne grzmoty w sobotę wieczorem

2023-03-24 18:00

Nadciąga Podlaskie Boxing Show II. W sobotę w Białymstoku kibice zobaczą w ringu 8 pojedynków. W walce wieczoru starcie polsko-ukraińskie. W programie jest też jedna walka kobiet.

W walce wieczoru Przemysław "Smile" Gorgoń (15-10-1 6 ko) zmierzy się z Antonem Diachenko (3-4-0 1 ko). Gorgonia czeka ciężka przeprawa, bo ukraiński zawodnik wywodzący się z kickboxingu ma na koncie 100 pojedynków amatorskich. Walka zakontraktowana jest na 8 rund w wadze super średniej.

W come event Krzysztof Warekso (3-1-1 1 ko) spotka się z Bartoszem "Kudłatym" Głowackim (5-11-1 4 ko). To będzie bratobójcze starcie w grupie Chorten Boxing Production.

Kibice zobaczą również jedną walkę kobiet. Angelika "Kryształ" Krysztoforska" (5-0-0 5 ko) spotka się z Mistrzynią Francji Clothilde Del Ben (4-1-0).  

Podczas ceremonii ważenia zawodniczka Sport Advise pojawiła się z pluszowym wężem na szyi. Jak podkreślała, "z Francuzką nie darzą się zbytnią sympatią"

Angelika Kryształ Krysztoforska

i

Autor: Fot: Angelika "Kryształ" Krysztoforska
Posłuchaj: Angelika "Kryształ" Krysztoforska o rywalce

Bardzo interesująco zapowiada sie debiut w naszej Grupie Filipa Szpaku Szpakowicza aktualnego Młodzieżowego V-ce Mistrza Polski i medalisty MP seniorów, który zmierzy się z Mateuszem Rajewskim (1-0-0), który stoczył ponad 150 walk w kickboxingu i miał tytuły Mistrza- mówi szef grupy Chorten Boxing Production Dariusz Snarski.

W boksie olimpijskim zaprezentują się Mistrzowie Województwa Podlaskiego z Hetmana Białystok którzy w Sokółce sięgneli po złote medale

Sebastian Michalczuk vs Piotr Kulenko (MKB Mazur Ełk),

Adam Bagiński (Hetman Białystok) vs Grzegorz Bagrowski (Landowski Boxing)

Przemysław Zwierzyński (UKS Boxing Sokólka) vs Bogdan Zaporożan (Landowski Boxing).

Walki profesjonalne rozpocznie starcie Tobiasza Dudzia (0-2-0) i Dawida Turka (0-2-1).

Nowy etap kariery w grupie rozpocznie Bartosz Barczyński(3-4-0 2 ko) w walce zakontraktowanej na 4 rundy powalczy z Bartoszem Kwiatkowskim (1-0-1 1 ko)

Gala bokserska w sobotę (25.03) w hali szkoły Podstawowej przy ul Pułaskiego godz. 19:00

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE