Samolot / Zdj. ilustracyjne

i

Autor: Gellinger / pixabay.com

Białostoczanin dostał darmowy bilet lotniczy. Nie zgadniesz, co zrobił

2020-01-29 6:54

Polska policja wręcza "szczęśliwcom" kolejne darmowe bilety. Tym razem jednym z nich okazał się białostoczanin. Jak na niego zapracował?

Co trzeba zrobić, żeby dostać od policji darmowy bilet lotniczy? Mundurowi na początku roku rozpoczęli akcję, która ma pomóc schwytać osoby poszukiwane listami gończymi. W humorystyczny sposób przedstawia grafikę z ich wizerunkiem, oświadczając, że każdemu przestępcy zapewni darmowy transport do celi.

Tym razem na tapetę trafił białostoczanin Krzysztof Kuś. Co przeskrobał?

Poszukiwani w Białymstoku. Krzysztof KUŚ otrzymał darmowy bilet lotniczy

KUŚ Krzysztof syn Stanisława, ostatnio zamieszkały w Białymstoku, ul.Juliana Tuwima 1A m 40.

Poszukiwania prowadzi: Zespół Poszukiwań Celowych Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku od 09.05.2013 roku na podstawie listu gończego, wyrok za popełnione przestępstwo z art. 280 § 1 kk  - 3 lata pozbawienia wolności.

W dniu 13 grudnia 2001 roku w Białymstoku działając wspólnie i w porozumieniu z inną osobą, używając przemocy, dopuścił się rozboju. Sprawcy uderzali swoja ofiarę drewnianą pałką po głowie, bili i kopali po głowie oraz innych częściach ciała, a następnie przywłaszczyli torbę z wyrobami ze złota o wartości 30.000 zł.

Poszukiwany Krzysztof Kus z Białegostoku

i

Autor: KWP Białystok

W okresie od stycznia 2003 roku do stycznia 2004 roku w Białymstoku, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, czynem ciągłym, w krótkich odstępach czasu, w realizacji z góry powziętego zamiaru, wbrew przepisom ustawy uczestniczył w obrocie znacznymi ilościami środków odurzających i substancji psychotropowych, wielokrotnie nabył łącznie nie mniej niż 800 g amfetaminy, 550 sztuk tabletek MDMA, a następnie nabyte narkotyki udzielił innym osobom.

Więcej informacji o poszukiwanym na stronie: poszukiwani.policja.pl

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE