Podlasianka wróciła z pracy do mieszkania. Gdy to zobaczyła, przeżyła szok [ZDJECIA]

2020-11-23 10:59

Niczego nieświadoma 49-letnia mieszkanka Sejn wyszła do pracy. Tego, co zastanie po powrocie do mieszkania, prawdopodobnie się nie spodziewała.

Oszust z portalu randkowego
Na początku listopada mieszkanka powiatu sejneńskiego poznała na portalu randkowym 43-letniego mężczyznę. Mieszkaniec powiatu gorlickiego zdobył zaufanie 49-latki i po pierwszym spotkaniu, zamieszkał z nią.

Zobacz też: Nowe kary dla kierowców od 2021. Nawet 8400 zł, jeśli zapomnisz o jednej rzeczy

Sejny. 43-latek okradł kobietę w jej własnym mieszkaniu

Już po tygodniu znajomości, kiedy kobieta była w pracy, mężczyzna zabrał z jej mieszkania kosztowności. Łupem złodzieja padła biżuteria, telefon i router o łącznej wartości blisko 6000 złotych. Kiedy 49-latka wróciła do mieszkania, mężczyzny już nie było, a kontakt z nim się urwał.

Po zaledwie 3 dniach sejneńscy kryminalni ustalili miejsce przebywania sprawcy kradzieży. W miniony wtorek został zatrzymany przez policjantów w jednym z augustowskich mieszkań.

Mieszkaniec powiatu gorlickiego usłyszał już zarzut kradzieży. Decyzją sądu 43-latek trafił na 3 miesiące do aresztu. Za to przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Śledczy informują, że sprawa ma charakter rozwojowy i nie wykluczają, że ofiarami "Tulipana" mogły paść również inne kobiety.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE