Pili, a później okradli mieszkanie. Wpadli, bo wymienili się numerem telefonu

2021-07-24 0:24
okradli mieszkanie
Autor: Podlaska Policja

Najpierw był libacja alkoholowa, następnie dwie kobiety i mężczyzna wykorzystując upojenie alkoholowe nowo poznanego towarzysza imprezy okradli jego mieszkanie. Policja wpadła na trop po numerach telefonów.

Według ustaleń policji pokrzywdzony zaprosił do swojego mieszkania trzy przypadkowo napotkane osoby. Tam mieli wspólnie spożywać alkohol. Kiedy właściciel zasnął, złodzieje okradli mieszkanie na 11 tys zł. Na trop podejrzanych śledczy wpadli, bo jeden z rabusiów wymienił się z pokrzywdzonym numerem telefonu.

Najpierw zatrzymano 20-latka, który posiadał w mieszkaniu marihuanę. Następnie wpadł 34-latek, u którego w mieszkaniu mundurowi znaleźli część skradzionych rzeczy. Ostatnia z osób to 18-latka. Kobieta także posiadała w swoim mieszkaniu część skradzionych rzeczy. Wszyscy odpowiedzą przed sądem.

Grób motocyklisty zalało morze kwiatów. W miejscu wypadku stanął krzyż z kaskiem
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE