Pijany zwyrodnialec wyrzucił PSA przez OKNO. Zwierzę spadło z kilkunastu metrów

2021-01-18 13:30
Łomża. Pijany zwyrodnialec wyrzucił PSA przez OKNO
Autor: pixabay Łomża. Pijany zwyrodnialec wyrzucił PSA przez OKNO

Potwornego czynu dopuścił się 33-latek, który wyrzucił psa przez okno jednego z bloków. Zwierzę spadło z kilkunastu metrów. Nie miało szans na przeżycie. Wcześniej psa próbowała ratować mieszkająca ze sprawcą kobieta.

Do tego tragicznego zdarzenia doszło w sobotnie popołudnie. Wówczas policjanci z Łomży otrzymali informację, że przy bloku, na jednym z osiedli leży pies, który najprawdopodobniej został wyrzucony z okna jednego z mieszkań. Przybywając na miejsce, mundurowi rozpoczęli poszukiwania mieszkania, z którego mogło zostać wyrzucone zwierzę.

Zobacz też: Zwyrodnialec wyrzucił psa z 8. piętra, bo zwierzę wskoczyło na stół [ZDJĘCIA, WIDEO]

Łomża. Zwyrodnialec wyrzucił psa przez okno

Policjanci usłyszeli głosy awantury na klatce schodowej. Jak się okazało, dochodziły z mieszkania na czwartym piętrze. Drzwi otworzyła roztrzęsiona kobieta. W trakcie interwencji 42-latka oznajmiła, że w domu mieli psa. Jednak od kilku sekund już go nie mają. Dodała, że mieszkający z nią mężczyzna od ponad miesiąca znęcał się nad zwierzakiem. 33-latek między innymi wystawiał go na parapet.

Z relacji kobiety wynikało, że taka sytuacja miała też miejsce chwilę przed wyrzuceniem szczeniaka. W momencie, kiedy 42-latka próbowała zabrać psa z parapetu, mężczyzna jej na to nie pozwolił i po chwili wyrzucił zwierzę przez okno.

33-letni łomżanin został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. W organizmie miał ponad 2,5 promila alkoholu. W niedzielę 33-latek usłyszał zarzut znęcania i zabicia zwierzęcia. Grozi mu za to kara do 3 lat pozbawienia wolności. 

Dramat szczeniaka pod Płockiem. "Podrzucało psem jak piłką do gry"
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE