Pijane małżeństwo z Kolna wybrało się na nocną przejażdżkę autem

2021-10-14 11:38
Pijane małżeństwo z Kolna wybrało się na nocną przejażdżkę autem
Autor: KPP Kolno Pijane małżeństwo z Kolna wybrało się na nocną przejażdżkę autem

Kobieta i jej mąż najpierw wspólnie popili, a potem wpadli na pomysł, by w stanie mocno wskazującym wybrać się na wspólną przejażdżkę samochodem. Na swoje nieszczęście (a szczęście innych uczestników ruchu) trafili na policyjny patrol, który uniemożliwił im dalszą jazdę autem.

We wtorek przed północą policjanci z kolneńskiej drogówki zauważyli w Kolnie audi, którego tor jazdy wskazywał, że kierowca może być pod wpływem alkoholu. Okazało się, że za kierownicą pojazdu siedziała 28-letnia mieszkanka powiatu kolneńskiego.

Podczas rozmowy policjanci wyczuli od niej alkohol. Badanie alkomatem wykazało, że kobieta miała ponad promil alkoholu w organizmie. W tym stanie wiozła swojego męża, który też był pod wpływem alkoholu. W rozmowie z małżeństwem mundurowi ustalili, że para wcześniej wspólnie spożywała alkohol i postanowiła wybrać się na nocną przejażdżkę po mieście.

We środę 28-latka usłyszała zarzut kierowania w stanie nietrzeźwości. Za to przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności do lat 2.

ESKA XD #033 - FORMA NA KONCERTY, NAJDŁUŻSZE SERIALE, MMA VIP 3
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE