Wracają otwarte treningi dla dzieci w ośrodku Jagiellonii [WIDEO]

2020-01-23 20:03
Treningi pod ogromnym balonem Jagiellonii
Autor: Paweł Jakubowski

To już druga edycja zajęć. Projekt skierowany jest do dzieci z roczników 2011 – 2015. Na najmłodszych czekają trenerzy akademii Jagiellonii Białystok.

Poprzednie edycje treningów, które odbyły się w listopadzie i grudniu cieszyły się sporym zainteresowaniem. Frekwencja w bazie treningowej Jagi była bardzo duża i organizatorzy liczą, że podobnie będzie w styczniu i lutym.

Zajęcia zaplanowano na sześć kolejnych sobót, od 25 stycznia do 29 lutego. Trening będzie odbywał się pod balonem czyli w hali pneumatycznej przy ulicy Elewatorskiej 4 w Białymstoku. Tu właśnie trenują piłkarze Jagiellonii.

Treningi dla dzieci w ośrodku Jagiellonii. Kiedy będą się odbywały?

W hali jest nawierzchnia ze sztuczną nawierzchnią. Rodzice,którzy przyprowadzą swoje pociechy na trening będą musieli przekazać je pod opiekę trenerów. Sami zaś - ze względu na ograniczona ilość miejsc- poczekają na zewnątrz.

Najbliższy trening w sobotę (25.01) w godz. 8:30-9:30. Każdy chłopak i dziewczynka musi mieć strój i obuwie sportowe.

O otwartych treningach opowiada rzecznik Jagiellonii Białystok Kamil Świrydowicz:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE