Ola Szutko

Autor: Facebook - KS Kaliber Ola Szutko z KS Kaliber mistrzynią Europy juniorek

Białostoczanka mistrzynią Europy! Ola Szutko wystrzelała wygraną [WIDEO]

2020-02-26 11:34

Aleksandra Szutko z Klubu Strzeleckiego Kaliber w Białymstoku wystrzelała mistrzostwo Europy juniorek na zawodach we Wrocławiu. We wtorek, 26 lutego, stanęła na podium. Szczegóły na ESKA.PL Białystok.

Białostoczanka Aleksandra Szutko to najlepsza strzelczyni w Europie. Zawodniczka KS Kaliber zdobyła złoty medal podczas zawodów we Wrocławiu. Do zawodnika z Polski należało również 3. miejsce w zawodach.

Zawody strzeleckie odbywają się w Hali Stulecia we Wrocławiu. Ola Szutko dostała się do finału na 5. miejscu. W tej samej finałowej serii świetnie sobie radziła, wyprzedzając drugą Jade Border z Francji. To zagwarantowało jej złoty medal.

Aleksandra Szutko zdobyła złoto w konkursie juniorskim. Natomiast brązowy medal, w konkurencji ruchoma tarcza, wywalczył Łukasz Czapla

Największe koncerty w Polsce w 2020 roku. Na który z nich się wybierasz?

European Shooting Championship 2020 to zawody strzeleckie w strzelaninach pneumatycznych odbywające się we Wrocławiu w dniach od 23 lutego do 2 marca. Ich organizatorem jest Polski Związek Strzelectwa Sportowego. W tym roku świętują swój jubileusz, organizowane są powiem po raz 50. Z kolei Polski Związek Strzelectwa Sportowego obchodzić będzie 100 lat istnienia strzelectwa sportowego w Polsce.