Ogromne zalanie ulicy w Choroszczy. Tak jest przy każdej ulewie, a władze nic nie robią

i

Autor: OSP Choroszcz Zalana ulica Kwiatowa w Łuskach obok Choroszczy

Ogromne zalanie ulicy w rejonie Choroszczy. Tak jest przy każdej ulewie, a władze nic nie robią

2023-02-22 11:47

We wtorek 21 lutego Ochotnicza Straż Pożarna w Choroszczy dostała wezwanie do wypompowania wody z zalanej ul. Kwiatowej w Łyskach koło Choroszczy. Dwa zastępy próbowały zażegnać problem, który w tym miejscu pojawia się przy każdej ulewie.

Portal bialystokonline.pl podał informację, że we wtorek 21.02 Ochotnicza Straż Pożarna w Choroszczy dostała wezwanie do wypompowania wody z zalanej ul. Kwiatowej w Łyskach koło Choroszczy. W akcji brały udział dwa zastępy OSP.

Okazuje się, że to miejsce jest doskonale znane strażakom. Ulica zalewana jest przy każdej większej ulewie. Po opadach ulicą nie da się przejść, a samochody również mają problem z przejazdem.

Przyczyną takiej sytuacji jest brak studzienek deszczowo-kanalizacyjnych, a woda po opadach po prostu nie ma gdzie uciekać. Ponadto okazuje się, że mieszkańcy wielokrotnie zgłaszali problem władzom Choroszczy, ale te jak czytamy, ciągle są obojętne.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE