Głodny? Nowy Viking Point w Białymstoku już działa

2021-09-24 11:48
Nowy Viking Point w Białymstoku już działa
Autor: Viking Point Nowy Viking Point w Białymstoku już działa

Viking Point, stacjonarny punkt Kuchni Vikinga w Białymstoku, otworzył się w nowej lokalizacji. Wraz z otwarciem nowego miejsca właściciele organizują zbiórkę karmy dla schroniska.

Marzy Ci się uczta godna prawdziwego Vikinga? Możesz ją zamówić prosto pod drzwi swojego domu. Kuchnia Vikinga to catering dietetyczny działający już w ponad 500 miejscowościach na terenie całej Polski. Również w Białymstoku. To właśnie w stolicy województwa podlaskiego, przy ul. Kawaleryjskiej, od 20 września działa nowy Viking Point – miejsce, w którym nie tylko zamówisz zdrowy, wygodny catering, lecz również kupisz wiele atrakcyjnych potraw. Wśród nich znaleźć można zdrową żywność, suszone owoce, orzechy, mąki oraz wiele innych.

Viking Point to stacjonarny sklep Kuchni Vikinga, gdzie każdy zaopatrzy się w pełnowartościowe posiłki i suplementy diety każdego rodzaju. Nowa lokalizacja oznacza jeszcze więcej (bo 200 m2) nowoczesnej przestrzeni, gdzie pyszne posiłki można nie tylko zamówić, lecz także wygodnie zjeść. Z okazji przenosin przez 5 dni klienci skorzystać mogą tutaj z atrakcyjnych promocji na suplementy oraz jedzenie.

Nowy Viking Point w Białymstoku

Otwarcie Viking Point przy Kawaleryjskiej - zbiórka

Wraz z otwarciem nowego punktu właściciele organizują zbiórkę suchej karmy. W ubiegłym roku było jej aż 2,5 tony. Karma zostanie przekazana psiakom ze schroniska dla zwierząt w Sokółce. Prowadzący schronisko zaznaczają jednocześnie, że będą wdzięczni za karmę średniej jakości. Przykładowymi markami są: Bosch, Josera, Purina, Brit, a z lepszych np. Pedigree.

Ze względu na popularność zbiorki, jedyną lokalizacją, gdzie będzie można przynosić suchą karmę, jest nowo otwarty Viking Point na ul. Kawaleryjskiej 4/2. Zbiórka trwa do 8 października 2021. 

Warto dodać, że posiłki w Viking Point można wygodnie zamówić z domu, korzystając z zamówień online pod adresem: www.vikingpoint-online.pl. W sieci działa również sklep internetowy: vikingpoint.pl. Aby kupić zdrowy, pełnowartościowy posiłek, wystarczy zaledwie 90 sekund.

Nowy Viking Point przy ul. Kawaleryjskiej w Białymstoku otwarty jest w godzinach:

  • pon - pt / 6.00 - 20.00
  • sobota / 08.00-15.00
  • niedziela / 10.00-20.00

Artykuł sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE