Nowy kompleks basenów powstanie w Białymstoku. Znamy lokalizację obiektu!

i

Autor: unsplash.com Nowy kompleks basenów powstanie w Białymstoku. Znamy lokalizację obiektu!

Nowy kompleks basenów powstanie w Białymstoku. Znamy lokalizację obiektu!

2022-09-22 14:09

Nowoczesny kompleks basenów ma powstać na osiedlu Jaroszówka w Białymstoku. Jakie atrakcje będzie zawierał? Gdzie konkretnie zostanie wybudowany?

Nowy basen powstanie w Białymstoku

Bardzo blisko jest już realizacja nowego kompleksu basenów miejskich w Białymstoku. Według obecnie znanych nam planów miałyby się tam znaleźć:

  • basen o wymiarach olimpijskich,
  • baseny zewnętrzne,
  • zjeżdżalnie.

Opracowany plan, gdzie znalazła się wielkość obiektu i konkretne rozwiązania już trafiły do analizy miejskich urzędników. Jak czytamy na portalu bialystokonline.pl z wielką aprobatą spotkał się on z zastępcą prezydenta Białegostoku Adama Musiuka, odpowiedzialnego za zagospodarowanie przestrzenne miasta oraz Komisję Zagospodarowania Przestrzennego i Ochrony Środowiska Rady Miasta. Jej przedstawiciele jednogłośnie poparli przystąpienie do uchwalenia planu. Dyskusję nad uchwałą, która zmienić plan zagospodarowania przestrzennego w miejscu budowy ma być dyskutowany w poniedziałek 26 września podczas sesji Rady Miasta.

Kolejny basen w Białymstoku – lokalizacja

Autorzy projektu zaproponowali, aby nowe baseny mieściły się na osiedlu Jaroszówka w Białymstoku. Konkretnie na zielonych terenach w rejonie ulic Andersa i Stefana Batorego.

Źródło: bialystokonline.pl

Kierowca nagle zjechał z jezdni i uderzył w drzewo

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]