Nie żyje podlaski policjant. Nagłą śmiercią zmarł podkomisarz Sebastian Duda

2021-06-24 14:57
Nagłą śmiercią zmarł podkomisarz Sebastian Duda
Autor: KMP Suwałki Nagłą śmiercią zmarł podkomisarz Sebastian Duda

- Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 23 czerwca zmarł nasz Kolega i Przyjaciel podkomisarz Sebastian Duda. Miał 43 lata. Odchodząc tak wcześnie, pozostawił pogrążoną w smutku rodzinę i bliskich - poinformowała KWP w Białymstoku. Kierownictwo, policjanci i pracownicy podlaskiego garnizonu łączą się w bólu z pogrążoną w żałobie rodziną.

Sebastian rozpoczął służbę w 1998 roku. Od grudnia 1999 był związany z podlaskim garnizonem, gdzie stawiał kolejne kroki na swojej zawodowej drodze. Od 2017 roku pełnił funkcję kierownika Sekcji w Suwałkach Wydziału Konwojowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku.

Był zawsze otwarty na potrzeby innych, nigdy nie odmówił pomocy. Na zawsze pozostanie w naszych sercach jako ciepły, uśmiechnięty, życzliwy i uczynny kolega. Był znakomitym i pewnym towarzyszem na służbie. Zawsze pomocnym i gotowym poświęcić każdemu swój czas. 

Odszedł od nas nagle. Pozostawił rodzinę i przyjaciół w rozpaczy, a nas wszystkich, którzy z nim pracowali, w głębokim żalu. W sercach naszych i pamięci trwać będzie na zawsze. Kierownictwo, policjanci i pracownicy podlaskiego garnizonu łączą się w bólu z pogrążoną w żałobie rodziną, składając najszczersze kondolencje i wyrazy głębokiego współczucia.

Arcybiskup Sławoj Leszek Głódź został sołtysem wsi Piaski, która jest częścią jego rodzinnej Bobrówki
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE