Maliszewska

i

Autor: Paweł Jakubowski

Natalia Maliszewska zwolniona z izolacji. Będzie mogła wlaczyć o medale

2022-02-04 23:08

To są bardzo dobre informacje w sprawie białostockiej zawodniczki short tracku. Natalia Maliszewska została zwolniona z izolacji i będzie mogła wystartować na Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie.

Znakomitą informacje w sprawie reprezentantki Polski podał Polski Komitet Olimpijski. Maliszewska jest już w wiosce olimpijskiej w Pekinie. To oznacza, że zawodniczka będzie mogła wziąć udział w sobotnich kwalifikacjach.

Białostoczanka jest jedną z największych nadziei medalowych naszej kadry. W sobotę (05.02) rozpoczynają się kwalifikacje na jej koronnym dystansie 500 metrów. 

27 letni zawodniczka, po przylocie do Pekinu uzyskała pozytywny wynik testu na koronawirusa. Powtórne badanie dało jednak wynik negatywny. Następny test wykonany 24h później okazał się "graniczny", chociaż został uznany jako pozytywny.

Cała sytuacja została jednak wyjaśniona i zawodniczka może skupić się na walce o medale.

Poradnik Zdrowie - Kasze - rodzaje i właściwości
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE