Nadal można wesprzeć WOŚP 2023. Przedstawiamy najdroższe licytacje z Białegostoku [LISTA]

i

Autor: PAP/Darek Delmanowicz Sztab WOŚP podczas liczenia datków

Nadal można wesprzeć WOŚP 2023. Przedstawiamy najdroższe licytacje z Białegostoku [LISTA]

2023-01-30 12:14

31. finał WOŚP odbył się w niedzielę 29 stycznia, ale jeszcze przez kilka dni można wspierać dzieło Jerzego Owsiaka. W jaki sposób? Chociażby poprzez wzięcie udziału w ciągle aktywnych licytacjach. W artykule znajdziecie najdroższe aukcje z Białegostoku.

WOŚP 2023 – ile zebrali?

W niedzielny wieczór zakończyła się akcja zbierania datków do puszek, w której uczestniczyło ok. 120 tys. wolontariuszy w 1 633 sztabach. Dodatkowo w internecie odbywają trwają wirtualne zbiórki i aukcje. Te ostatnie potrwają do 12 lutego.

Sztab WOŚP w niedzielę po północy poinformował, że do tej pory zebrano 154 mln 606 tys. 764 zł. Pieniądze zbierane podczas 31. Finału WOŚP zostaną przeznaczone na zbiera wyposażenie szpitali w urządzenia pozwalające na przyspieszenie diagnostyki zakażeń.

31. finał WOŚP 2023 – najdroższe aukcje w Białymstoku

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbył się w niedzielę 29 stycznia, ale sama inicjatywa nadal trwa. Po tym jak zakończyło się zbieranie datków do puszek, w dalszym ciągu można zasilać eSkarbonkę WOŚP.

Licytować można również wirtualne zbiórki i aukcje WOŚP. Te najdroższe w Białymstoku to:

  1. Zmiana Klimatu CUD BILET 31. Finał WOŚP – 1250 zł;
  2. Zwiedzanie Sejmu i obiad z posłem R. Tyszkiewiczem – 1100 zł;
  3. Pobyt dla dwóch osób w Hampton by Hilton Białystok – 581 zł.
Oni NIE DAJĄ Owsiakowi! Niech SPIER ****! Polacy pokłócili się o WOŚP! | Komentery
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE