Suwałki - Zawiercie 3:1

Autor: Miłosz Kozakiewicz Suwałki - Zawiercie 3:1

MKS Ślepsk Malow Suwałki lepszy od Aluronu Virtu CMC Zawiercie

2020-02-24 14:17

Siatkarze Ślepska Suwałki jak w amoku. Beniaminek Plus Ligi po raz kolejny z rzędu zaliczył zwycięską potyczkę. W niedzielę rozgromił aktualnego mistrza Polski Aluron Virtu CMC Zawiercie.

Spotkanie zakończyło się wynikiem 3:1. Lepiej w mecz weszli przeciwnicy. To drużyna z Zawiercia zdobyła pierwszego seta. Zawodnicy z Suwałk wygrali, kolejne trzy sety i całe spotkanie. Jak prawdziwi mężczyźni! - a tych jak mawiał klasyk, poznajemy po tym jak kończą, a nie jak rozpoczynają.

Co wiesz o polskich aktorach, muzykach, celebrytach?

Pytanie 1 z 9
Z jakiego miasta pochodzi Tomasz Organek?

Ślepsk Malow Suwałki - Aluron Virtu CMC Zawiercie 3:1 (17:25, 25:22, 25:19, 25:22). MVP meczu został Joshua Tuaniga, rozgrywający Ślepska. Drużyna z Suwałk obecnie jest na szóstym miejscu Plus Ligi. Kolejny mecz suwalczanie rozegrają 28 lutego. Rywalem biało-niebieskich będzie Cerrad Enea Czarni Radom. Początek spotkania o godzinie 20:30, w hali widowiskowo-sportowej​ "Suwałki Arena".