Mihaszi wchodzi cały na biało! Białostoczanin z nowym singlem [WIDEO]

2021-10-12 11:32
Mihaszi - Biały
Autor: Youtube - kadr z klipu Mihaszi - Biały

Mihaszi, znany również jako Michał Kisiel lub Michał Anioł, pochodzący z Białegostoku raper właśnie wypuścił nowy singiel. Utwór "Biały" oraz teledysk do niego powstał we współpracy ze znaną wytwórnią Asfalt Records. O czym opowiada? Sprawdźcie sami!

- Utwór porusza kwestię tytułowego koloru i jego znaczenia w kulturze - czytamy krótko w opisie najnowszego utworu Michała Kisiela, który tym razem występuje pod pseudonimem Mihaszi.

Pochodzący z Białegostoku raper nawiązał współpracę ze znaną wytwórnią Asfalt Records. Zapowiada tym samym, aby jego fani i obserwatorzy pozostawali czujni i czekali na więcej. Czy to zapowiedź nowej płyty? Czas pokaże. Na razie to, co przygotował, możemy sprawdzić, słuchając premierowego nagrania oraz oglądając przesiąknięty tytułową bielą klip.

ESKA XD #033 - FORMA NA KONCERTY, NAJDŁUŻSZE SERIALE, MMA VIP 3

Mihaszi, szerzej znany jako Michał Kisiel, to białostoczanin, który stał się rozpoznawalny w lokalnym środowisku za sprawą dobrze przyjętych mixtape'ów. W efekcie nawiązał współpracę z wytwórnią Step Records, wydając solowy album "Pismo Święte" oraz LP "Wiele dróg" pod szyldem Za Młodzi Na Śmierć (z Jopelem, Delem i Praktisem). Blisko rok temu wydawał single jako Michał Anioł. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE