Miejska toaleta nadal nieczynna. Szalet za 430 tys. zł nie będzie gotowy w lutym

2023-02-16 14:23
Miejska toaleta nadal nieczynna. Szalet za 430 tys. zł nie będzie gotowy w lutym
Autor: FB/ Rafał Rudnicki Na zdjęciu miejska toaleta w Białymstoku

Publiczna toaleta za 430 tys. zł w Białymstoku nadal nie jest gotowa do użytku. I wszystko wskazuje na to, że długo nie będzie czynna. Co się dzieje z najdroższą i najbardziej popularną toaletą w Polsce?

Miejski szalet w Białymstoku nadal nie jest gotowy

Miejska toaleta znajduje się na terenie Parku Planty w Białymstoku. Początkowo publiczny szalet miał być otwarty pod koniec października 2022 r., ale okazało się, że budynek nie spełnia warunków prawa budowlanego. W związku z tym wykonawcy mieli czas do 19 grudnia 2022, aby dostosować toalety. Nie udało się to jednak i tego dnia wystosowano pismo z prośbą o wydłużenie tego terminu o 60 dni, czyli do 18 lutego 2023.

Jak wynika z informacji portalu poranny.pl, tego terminu również prawdopodobnie nie uda się utrzymać, a wykonawcy zwrócą się o kolejne wydłużenie czasu na dokończenie robót.

Miejska toaleta za 430 tys. zł w Białymstoku

Przypominamy, że budowa publicznej toalety na terenie Parku Planty w Białymstoku trwała w wakacje 2022 r., a sam szalet miał być gotowy do użytku pod koniec października. Koszt inwestycji to 430 tys. zł. I właśnie ta cena na początku spowodowała, że o publicznej toalecie z Białegostoku zrobiło się głośno w całej Polsce. Bardzo prawdopodobne, że teraz miejski szalet będzie popularny z zupełnie innego powodu.

Białystok. Mężczyzna wysiadł z auta i runął na ziemię. Dramatyczna akcja ratunkowa

Źródło: poranny.pl

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE