Fryzjerzy zamknięci, a włosy rosną. Zobacz MEMY. Przy siódmym się popłaczesz! [ZDJĘCIA]

2020-05-12 6:42

Czekasz, kiedy otworzą salony fryzjerskie i kosmetyczne? Oni też! Zobacz najśmieszniejsze memy, obrazki i demotywatory dotyczące tego, co robią fryzjerzy i ich klienci na kwarantannie!

Fryzjerzy na kwarantannie, a włosy rosną. Zobacz najlepsze memy o fryzjerach!

Widzisz coś jeszcze przez tę grzywkę? Jeśli to czytasz, to nie jest z Tobą tak źle. Może elegancko zaczesałeś włosy, może sięgnąłeś po maszynkę, a może pomógł Ci ktoś z rodziny lub bliskich. Jedno jest pewne: fryzjera brakuje dziś nam wszystkim! Co robią fryzjerzy na kwarantannie? Jak wyglądają klienci w okresie, gdy zamknięte są salony fryzjerskie i kosmetyczne? Internet nie śpi i nie milczy także w tej kwestii. Sprawdziliśmy, jak sytuacja, w której fryzjerzy są na kwarantannie, wygląda w oczach internautów.

Zobaczcie najlepsze memy, demotywatory i inne obrazki, które krążą po sieci! Przygotowaliśmy dla Was zbiór najlepszych z nich. Kliknij w zdjęcie główne lub to znajdujące się poniżej, by przejść do galerii.

ZOBACZ też:

COŚ DOBREGO #21
- Sytuacja jest dramatyczna, nie mamy środków do życia - mówią fryzjerzy! Posłuchaj całej rozmowy z Rafałem Tomaszem Byczykiem, fryzjerem z Poznania:

Kiedy otworzą salony fryzjerskie i kosmetyczne? Oficjalna data, szczegóły i termin

Fryzjerzy zamknięci, a włosy rosną. Kiedy w końcu obetniemy je porządnie w salonie? W sobotę, 9 maja, poznaliśmy oficjalną datę i termin, w którym otwarte zostaną salony fryzjerskie i kosmetyczne. Rząd przewiduje, że nastąpi to w poniedziałek, 18 maja. Warto dodać, że wszystkie te zakłady pracować będą, opierając się o szczególne zasady bezpieczeństwa. Obowiązywać będą m.in.:

  • zdalne umawianie wizyt – przez telefon lub online;
  • mierzenie temperatury przed wejściem każdemu klientowi;
  • noszenie maseczek we wszystkich salonach fryzjerskich;
  • rezygnacja z poczekalni – klienci będą przechowywali rzeczy osobiste w workach, by się nie stykały;
  • zachowanie odległości 1,5 m pomiędzy klientami;
  • brak możliwości serwowania kawy czy herbaty;
  • usunięcie testerów produktów;
  • zakaz używania telefonów komórkowych.

Zbiór porad pn. Bezpieczne salony kosmetyczne i fryzjerskie – wracamy do pracy to dzieło Polskiego Związku Przemysłu Kosmetycznego, który od ponad 2 tygodni omawiał wszystko z MZ, GIS i innymi przedstawicielami rządu. To m.in. na podstawie tych zaleceń podjęto decyzję o tym, kiedy otwarte zostaną salony fryzjerskie i kosmetyczne, by nie narażać bezpieczeństwa zarówno ich właścicieli, jak i klientów.

Sonda
Czy chcesz, by w pierwszej kolejności otwarto salony kosmetyczne i fryzjerskie?