Pole róż

i

Autor: Fot: Pole róż

Muzyka

Maxim nagrał utwór z chłopakiem z domu dziecka. Zobacz kawałek "Pole Róż"

2023-03-31 12:53

Raper Maxim jest dobrze znany białostockiej publiczności i nie tylko. Trochę muzyki już stworzył. Sad Karti dopiero zaczyna. Niedawno opuścił dom dziecka. Do sieci trafił pierwszy singiel z ich wspólnego projektu pt. POLE RÓŻ.

Maxim bardzo intensywnie zaczął rok 2023. Jeszcze tydzień przed nowym rokiem wypuścił utwór "Pijawki", a z kolei w lutym pojawił się singiel "Po przejściach" . Jak przyznaje artysta ten rok będzie bogaty w cykliczne premiery.

Maxim wspiera młodego rapera o pseudonimie Sad Karti, który niedawno skończył 18 lat. Wychował się w domu dziecka. W sieci już lata jego ballada "Cały ja". Trzeba przyznać, że artysta dysponuje świetnym tekstem i wokalem. Z pewnością zainteresuje wielu fanów hip hopu.

Panowie nagrali "Pole róż". To drillowa ballada z ciekawym, metaforycznym tekstem.

- Nie jest to typowy love song, a świeża propozycja, która wpada w ucho już po pierwszym odsłuchu. Oryginalne rozwiązania techniczne to gwarantowane emocje i repeat value wśród najbardziej wymagających słuchaczy - mówi Maxim.

Za produkcję odpowiada reprezentant GUGU / Universal Music Polska - LEEO. Teledysk idealnie oddaje vibe utworu i wprowadza w oniryczny klimat VHS.

A tu wspomniany kawałek "Cały ja" młodego rapera

I jeszcze bardzo melodyjny utwór Maxima "Po przejściach", który ujrzał światło dzienne parę tygodni temu. Nagrany z gościnnym udziałem Jopela i Adacha.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE