Maja Krzyżewska z Suwałk wystąpi w The Voice Kids. 12-latka czeka na przesłuchania w ciemno

i

Autor: screen z YouTube/Emil Kulbacki Na zdjęciu Maja Krzyżewska

The Voice Kids

Maja Krzyżewska z Suwałk wystąpi w The Voice Kids. 12-latka czeka na przesłuchania w ciemno

2023-03-22 8:42

Na początku 2023 r. ruszyła kolejna edycja The Voice Kids, popularnego programu muzycznego emitowanego w TVP2. Bierze w nim udział 12-letnia mieszkanka Suwałk. Maja Krzyżewska czeka na przesłuchania w ciemno. Dziewczynka weźmie w nich udział 25 marca.

The Voice Kids

The Voice Kids to program, który ma na celu wyłonić i szlifować młode muzyczne talenty. Od sześciu sezonów twórcy show poszukują utalentowanych wokalnie dzieci w wieku od 8 do 15 lat. Ich występy oceniają trenerzy. W tym sezonie w tę rolę wcielają się - duet Tomson i Baron, Cleo oraz Dawid Kwiatkowski. Program prowadzą Ida Nowakowska i Tomasz Kammel.

Mieszkanka miasta Suwałki w The Voice Kids

W tym sezonie programu The Voice Kids udział bierze mieszkanka Maja Krzyżewska. 12-letnia dziewczynka z Suwałk przeszła kolejny etap eliminacji i teraz czeka na przesłuchania w ciemno z jurorami. To odbędzie się w sobotę 25 marca. Maja pokonała tysiące utalentowanych dzieci z całej Polski. Do przesłuchań w ciemno dostaje się niespełna setka młodych wokalistów.

To moja przygoda życia. To, co tam przeżyłam zapamiętam na zawsze. Kocham śpiewać i tą moją miłość pokazałam w programie – powiedziała portalowi suwalki.naszemiasto.pl uczestniczka The Voice Kids.

Kim jest Maja Krzyżewska?

Maja Krzyżewska pochodzi z Suwałk i śpiewa od czwartego roku życia. Obecnie swój talent szlifuje w Studiu Piosenki Świetlik w Suwalskim Ośrodku Kultury pod okiem Emila Kulbackiego.

- Najbardziej lubię śpiewać liryczny pop - przyznała portalowi suwalki.naszemiasto.pl Maja. - Już od pierwszej edycji The Voice Kids marzyłam, by tam wystąpić. Zgłosiłam się do szóstej edycji, przeszłam początkowe eliminację i mogłam zaprezentować się przed jury podczas przesłuchania w ciemno.

12-letnia następczyni Celine Dion w The Voice Kids
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE