Magda Narożna skrytykowana za maseczkę w samochodzie. "W domu też nosicie?" [ZDJĘCIA]

2020-10-15 12:55

Magda Narożna z Pięknych i Młodych podzieliła się z fanami kolejnym dniem swojego życia. Uwagę wielu z nich przykuł fakt, że wokalistka podróżuje autem w maseczce ochronnej. Padło wiele pochwał, ale i słowa krytyki.

Tak się bawi Magda Narożna z zespołu Piękni i Młodzi

Piękni i Młodzi. Magda Narożna w maseczce w samochodzie [16.10.2020]

Magda Narożna nie przestaje dzielić się z fanami urywkami swego życia. Wokalistka zespołu Piękni i Młodzi regularnie publikuje zdjęcia oraz prowadzi relacje na Instagramie. We wtorek (13 października) podzieliła się fotką, na której wraz z córką Gabrysią jadą wspólnie autem. Uwagę fanów zwróciło to, że mama i dziecko mają założone maseczki ochronne.

Magda Narożna zmasakrowana. "Wygląda jak po walce bokserskiej". Co się stało? [ZDJĘCIA]

Pod adresem gwiazdy disco polo jak zwykle padło wiele pochwał. Pojawiły się jednak również słowa krytyki, z którymi nietrudno się obecnie spotkać, poruszając temat obowiązku zakrywania ust i nosa.

– Maseczki w aucie w domu też nosicie? – zapytał jeden z obserwujących profil Narożnej.

Dziewczyny prowadzicie jedno gospodarstwo domowe, więc w samochodzie nie musicie być w maseczce – zauważyła z kolei fanka Magdy.

Tak żyje Magda Narożna. Gwiazda zespołu Piękni i Młodzi pokazała dom i samochód [ZDJĘCIA]

Słodki quiz. Rozpoznasz słodycze na zdjęciach? To nie takie proste, jak myślisz!

Pytanie 1 z 15
Na zdjęciu znajduje się garść:
Słodki quiz. Rozpoznasz słodycze na zdjęciach? To nie takie proste, jak myślisz!

Magda Narożna skrytykowana za maseczkę

Wokalistka nie odniosła się w żaden sposób do mniej czy bardziej złośliwych komentarzy. Szczególnie że szybko zginęły one w morzu pochwał dotyczących jej urody, fryzury czy stroju.

Dawid Narożny. Tak żyje były mąż Magdy Narożnej z zespołu Piękni i Młodzi [ZDJĘCIA]

Magda Narożna to obecnie jedna z czołowych przedstawicielek nurtu disco polo. Pochodząca spod Łomży wokalistka jest liderką zespołu Piękni i Młodzi założonego w 2012 roku. Przełomowym momentem w jego karierze był występ w programie Must be the Music. Tylko muzyka, gdzie band występował jeszcze w składzie z Dawidem Narożnym, byłem mężem Magdy. Obecnie para jest po rozwodzie.

W czerwcu 2015 Narożna pojawiła się na okładce lipcowego wydania magazynu „CKM”. W 2016 bez powodzenia zgłosiła się z zespołem i piosenką „Na serca dnie” do krajowych eliminacji do 61. Konkursu Piosenki Eurowizji. Pod koniec marca Narożna poinformowała, jakoby została pobita po koncercie przez właściciela jednego z klubów na Podlasiu.