Biedronka wprowadza zmiany. Przez koronawirusa

i

Autor: mat. prasowy Biedronka Biedronka wprowadza zmiany. Przez koronawirusa

Biedronka wydłużyła godziny pracy. Sklepy będą czynne nawet całą dobę

2020-04-02 7:20

Zmieniają się godziny pracy sklepów Biedronka. W ten sposób sieć reaguje na przepisy ogłoszone przez polski rząd w związku z aktualną sytuacją. Wszystko po to, by klienci mieli szansę zakupu żywności, nawet przy nowych niższych limitach osób w placówkach handlowych. Nowe godziny pracy obowiązują od 2 kwietnia. Dodatkowo zmienią się w okresie świątecznym. Sprawdź szczegóły na ESKA.PL Białystok.

Biedronka: Nowe godziny. Jak będą otwarte sklepy od 2 kwietnia?

- Naszym zobowiązaniem wobec polskich klientów jest to, by umożliwić im zakup produktów spożywczych, nawet w tych szczególnych okolicznościach - tłumaczy Paweł Stolecki, dyrektor operacyjny w sieci Biedronka. - Jednocześnie jesteśmy świadomi celów i znaczenia nowych regulacji i robimy wszystko, co konieczne, by Biedronka była miejscem bezpiecznym dla klientów i pracowników. Dlatego uwzględniając nowe zarządzenia, wydłużamy godziny pracy sklepów, by móc obsłużyć wszystkich klientów, zapewniając jednocześnie większe bezpieczeństwo i komfort.

W związku z aktualną sytuacją - stanem epidemii w kraju i ograniczeniami związanymi z opuszczaniem miejsc zamieszkania oraz robieniem zakupów, sieć Biedronka wydłuża czas pracy. Nowe godziny otwarcia w Biedronkach obowiązują od 2 kwietnia. Dodatkowo sieć zaplanowała, że w okresie wielkanocnym sklepy otwarte będą jeszcze dłużej.

Drony nad Białymstokiem

Biedronka. Godziny pracy w święta. Sklepy otwarte na Wielkanoc

Biedronka dostosowała się do nowych regulacji w zakresie m.in. godzin dla seniorów oraz zmniejszonych limitów osób w sklepach. Jednocześnie wydłuża godziny pracy sklepów:

  • Od 2 kwietnia sklepy Biedronka w całej Polsce co do zasady będą czynne w godzinach 6:00 – 24:00;
  • Od wtorku (7 kwietnia) do piątku (10 kwietnia) sklepy Biedronka będą czynne przez całą dobę;
  • W przypadku sklepów, w których ze względów operacyjnych godziny otwarć będą inne, ich klienci zostaną o tym poinformowani. Stosowne informacje będą także dostępne bezpośrednio w placówkach.

Przypomnijmy, że od dzisiaj nie zrobimy zakupów, nie posiadając rękawiczek. Biedronka jeszcze przed nowymi zmianami rządu wprowadziła udogodnienia dla pracowników i klientów. W placówkach dostępne były i są m.in. żele antybakteryjne oznaczone odpowiednie odległości między kupującymi przy kasie i osłony z pleksiglasu dla kasjerów.

Szczegółowe, obowiązujące od dzisiaj zmiany w zakresie robienia zakupów poznasz tutaj: Ile osób może być w sklepie? Jak robić zakupy? Kiedy są godziny seniorskie?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE