Konferencja premiera 4.11.2020. O której godzinie? Gdzie oglądać transmisję?

2020-11-04 10:44
Kolejna konferencja premiera 04.11.2020. O której godzinie? Gdzie oglądać transmisję?
Autor: Krystyna Maj / KPRM Kolejna konferencja premiera 04.11.2020. O której godzinie? Gdzie oglądać transmisję?

Kiedy kolejna konferencja premiera 4 listopada 2020? Jakie nowe obostrzenia wprowadzi rząd? Już niedługo mamy poznać odpowiedzi. Sprawdź, kiedy, o której i gdzie oglądać na żywo konferencję premiera Mateusza Morawieckiego i innych przedstawicieli polskiego rządu.

Białystok - złodzieje kradli na oczach policjanta

Konferencja premiera 4.11.2020. Kiedy nowe obostrzenia?

Lista nowych obostrzeń dostępna jest tutaj: Nowe obostrzenia 4.11.2020. Co będzie zamknięte od 6 listopada? [LISTA OBOSTRZEŃ]

Michał Dworczyk, szef Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, w rozmowie z TVP Info zapowiedział, że w środę, 4 listopada, premier Mateusz Morawiecki ma przedstawić nowe obostrzenia związane z pandemią koronawirusa. Czy będzie kolejny lockdown? A może rząd wprowadzi godzinę policyjną? Przedstawiciele rządu nie wykluczyli całkowicie takich możliwości.

Konferencja premiera 30.10.2020 - o której godzinie i gdzie oglądać transmisję online?

– Dzisiaj premier Mateusz Morawiecki będzie przedstawiał kolejne obostrzenia, kolejne decyzje, które będą ograniczały nasze funkcjonowanie, ograniczały też ilość kontaktów społecznych – oświadczył Dworczyk w Telewizji Polskiej. – Bo dopóki nie ma skutecznej szczepionki, to najlepszym lekiem na epidemię jest sposób znany od starożytności, czyli izolacja, ograniczenie kontaktów międzyludzkich.

Epidemia koronawirusa w Polsce zatacza coraz szersze kręgi. Rekordowa liczba nowych zakażeń w ciągu dnia padła dziś i wyniosła ponad 24 tys. Choć liczby spadały w ostatnich dniach o kilka tysięcy, to specjaliści wskazywali, że niedługo rekord może zostać pobity. Szczególnie że coraz bardziej niewydolna staje się służba zdrowia, a tłumy protestują na ulicach. 

O której kolejna konferencja premiera?

O której godzinie rozpocznie się kolejna konferencja premiera? Kancelaria Prezesa Rady Ministrów poinformowała, że wystąpienie Mateusza Morawieckiego oraz Andrzeja Niedzielskiego, ministra zdrowia, zaplanowano na godz. 14. Podczas niego przedstawią oni kolejne kroki w walce z pandemią COVID-19.

Nowe obostrzenia - godzina policyjna i drugi lockdown?

Czego możemy się spodziewać na konferencji? Jakie nowe obostrzenia mogą nas czekać w najbliższym czasie? Nieoficjalnie mówi się o takich ograniczeniach, jak:

  • Godzina policyjna.
  • Zamknięcie salonów fryzjerskich i kosmetycznych.
  • Stan wyjątkowy w Polsce.
  • Drugi lockdown.
  • Zakaz wychodzenia z domów (z wyjątkiem ważnym potrzeb życiowych).

Na oficjalne postanowienia musimy jednak poczekać. Szczególnie że przedstawiciele rządu już kilkakrotnie podkreślali, że są dalecy od tego, by wprowadzać taki lockdown, jaki miał miejsce wiosną 2020, ponieważ nie mogą sobie pozwolić na ponowne zamrożenie gospodarki.

Konferencja premiera 04.11.2020. Gdzie oglądać transmisję?

Konferencja prasowa premiera transmitowana będzie w TV i internecie. Można ją będzie oglądać na antenie TVP Info oraz na stronie internetowej Telewizji Polskiej. Transmisja konferencji premiera powinna być również dostępna na kanałach KPRM w mediach społecznościowych – na Facebooku i Twitterze.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE