Konferencja premiera 30.10.2020 - o której godzinie i gdzie oglądać transmisję online?

2020-10-30 12:44
Konferencja premiera 30.10.2020 - o której godzinie i gdzie oglądać transmisję?
Autor: Twitter Konferencja premiera 30.10.2020 - o której godzinie i gdzie oglądać transmisję?

Na piątek, 30 października, zaplanowano konferenjcę premiera Mateusza Morawieckiego i ministra zdrowia Andrzeja Niedzielskiego. Podczas niej poznamy nowy plan walki z pandemią. Dowiemy się też, czy rząd zamierza wprowadzić nowe obostrzenia. O której godzinie rozpocznie się konferencja premiera 30.10.2020 oraz gdzie ją obejrzeć?

ESKA XD #008

Konferencja premiera. O której godzinie i gdzie obejrzeć transmisję? [30.10.2020]

Aktualizacja: Konferencja premiera 4.11.2020. O której godzinie? Gdzie oglądać transmisję?

30 października w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów odbędzie się konferencja prasowa ministra Mateusza Morawieckiego. Będzie w niej uczestniczył również minister zdrowia Andrzej Niedzielski, a także inni przedstawiciele rządu i eksperci.

Wiele osób zastanawia się, o której godzinie rozpocznie się konferencja premiera 30.10.2020, a także gdzie ją obejrzeć. Gdzie dostępna będzie transmisja online i TV?

Zobacz też: Nowe obostrzenia: Od 31 października godzina policyjna i drugi lockdown? Jest odpowiedź

O której godzinie konferencja prasowa premiera 30 października 2020?

O której godzinie rozpocznie się konferencja 30.10.2020? Jak poinformowały Kancelaria Premiera oraz Rządowe Centrum Bezpieczeństwa, wydarzenie rozpocznie się o godz. 15.30. W zależności od tego, jak przebiegać będą narady sztabu kryzysowego, pora może ulec zmianie.

Podczas wystąpienia szef rządu ma przestawić plany związane z wprowadzeniem w Polsce nowych obostrzeń. Spodziewamy się poznać odpowiedzi na takie pytania, jak:

O aktualnych doniesieniach będziemy informowali na bieżąco na stronie ESKA Białystok.

Ostatnia konferencja premiera odbyła się w czwartek, 29 października, na Stadionie Narodowym. Rozpoczęto ją z opóźnieniem, po godz. 13, choć wstępnie zakładano, że jej początek nastąpi o godz. 12.30. Spodziewano się w jej trakcie poinformowania m.in. o stanie wyjątkowym czy godzinie policyjnej od soboty, 31 października. Premier zapewnił jednak, że rząd nie ma na razie w planie wprowadzania takich zmian w funkcjonowaniu państwa. Konferencja premiera w czwartek dotyczyła głównie uruchomienia szpitala polowego na Stadionie Narodowym oraz funkcjonowania służby zdrowia w obliczu dalszego rozwoju pandemii.

Konferencja prasowa premiera 30.10.2020 - gdzie oglądać transmisję?

Transmisja TV konferencji premiera dostępna będzie na antenie TVP Info. Transmisję online z wydarzenia można oglądać w mediach społecznościowych Kancelarii Premiera, a także na stronie TVP Info VOD.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE