Konferencja premiera 20.11.2020 - o której i gdzie oglądać transmisję na żywo?

2020-11-20 9:22 natu
Konferencja premiera 20.11.2020 - o której i gdzie oglądać transmisję na żywo?
Autor: Krystyna Maj / KPRM Konferencja premiera 20.11.2020 - o której i gdzie oglądać transmisję na żywo?

Dziś, 20 listopada, odbyć się ma konferencja prasowa premiera Mateusza Morawieckiego. Czego się na niej dowiemy? O której i gdzie oglądać transmisję na żywo? Poznaj szczegóły na ESKA Białystok.

Spis treści

  1. Konferencja prasowa premiera - nowe obostrzenia, praca zdalna, zamknięte sklepy i szkoły [20.11.2020]
  2. Konferencja premiera 20.11.2020. O której godzinie?
  3. Gdzie oglądać konferencję premiera w internecie i TV?
Premier ogłosił nowe obostrzenia

Konferencja prasowa premiera - nowe obostrzenia, praca zdalna, zamknięte sklepy i szkoły [20.11.2020]

W środę, 20, listopada, mają zapaść kolejne decyzje dotyczące gospodarki i życia społecznego w okresie pandemii. Podczas konferencji prasowej premier przedstawi najbliższe plany rządu na walkę z koronawirusem.

Konferencja premiera 4.11.2020. O której godzinie? Gdzie oglądać transmisję?

Według wiceminister rozwoju, Olgi Semeniuk, bardzo możliwe, że Mateusz Morawiecki poda termin odmrożenia m.in. działalności sklepów w galeriach handlowych. Zostały one zamknięte ze względu na dynamicznie rosnącą w ostatnich tygodniach liczbę zakażeń Sars-CoV-2.

Według Semeniuk częściowe odmrożenie gospodarki mogłoby być możliwe nawet od soboty (21 listopada)

- Mamy pewną stabilizację jeśli chodzi o dynamikę zachorowań - tłumaczył Michał Dworczyk, szef kancelarii premiera. - To za krótki czas, żeby stanowczo mówić, że sytuacja się poprawia, ale ta stabilizacja pozwala nam być ostrożnymi optymistami. To wynik decyzji podjętych w ostatnich tygodniach.

Konferencja premiera 20.11.2020. O której godzinie?

Podczas czwartkowego posiedzenia Rady Dialogu Społeczneg Mateusz Morawiecki oznajmił, że rząd zamierza przedstawić plan na kilka najbliższych miesięcy.

- Taki, który będzie odnosił się do tego, jak dzisiaj zamrożone branże mogłyby funkcjonować, jak handel ma funkcjonować, jak planujemy przed świętami zorganizować życie gospodarcze - mówił premier. - Obecny poziom zakażeń wskazuje na to, że epidemia się stabilizuje, ale bynajmniej nie jest jeszcze opanowana.

Kiedy i o której godzinie odbędzie się konferencja premiera 20 listopada 2020? Na razie nie podano oficjalnej informacji na ten temat. Gdy tylko się pojawi, poinformujemy Was w tym artykule.

Gdzie oglądać konferencję premiera w internecie i TV?

Konferencja prasowa premiera w dniu 18.11.2020 transmitowana będzie na antenie TVP Info. Można ją również oglądać na oficjalnej stronie telewizji za pośrednictwem VOD, a także (prawdopodobnie) na oficjalnych stronach kancelarii premiera w mediach społecznościowych (Facebook, Twitter).