Koncert walentynkowy z Polsatem w Operze Podlaskiej. Zaśpiewają znane gwiazdy

2021-02-10 16:03
Paula
Autor: Paweł Jakubowski

W Operze i Filharmonii Podlaskiej gwiazdy zaśpiewają największe miłosne przeboje. Na scenie wystąpią miedzy innymi: Grzegorz Markowski, Beata Kozidrak, Michał Wiśniewski, Anna Wyszkoni, Golec uOrkiestra czy Paula.

Znani polscy artyści pojawią się w Białymstoku w niedzielę (14.02) i na żywo zaśpiewają ze sceny Opery Podlaskiej swoje utwory oraz covery. - To będzie duża dawka pozytywnych emocji-  podkreśla reżyser koncertu Bolesław Pawica

Posłuchaj: Koncert Walentynkowy w Operze Podlaskiej

- Adresujemy ten koncert do szerokiego grona odbiorców. Zaproszeni wykonawcy reprezentują trzy pokolenia- dodaje reżyser.

Na koncercie usłyszymy hymn na cześć miłości, czyli „The Power of love” w interpretacji Michała Szpaka, Grzegorz Markowski w duecie z córką Patrycją, zaśpiewa balladę „Niewiele Ci mogę dać”. A Golec uOrkiestra wykona utwór formacji De Press "Bo ja cie kocham"

Koncert poprowadzą Wiktoria Gąsiewska i Jurek Mielewski. Transmisja koncertu rozpocznie się o godzinie 20:00, w niedzielę 14 lutego w Telewizji Polsat.

Współorganizatorami koncertu są Województwo Podlaskie oraz Opera i Filharmonia Podlaska.

Tłusty czwartek. Liczenie kalorii odkładamy na bok
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE