Tego jeszcze nie było! Złodziej włamał się do baru i... PRZYRZĄDZIŁ SOBIE KEBABA. Jest nagranie!

2021-10-04 9:52

Policja zatrzymała 17-latka podejrzanego o włamanie do lokalu gastronomicznego. Mężczyzna ukradł elektronarzędzia, pieniądze oraz produkty spożywcze. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie to, że w międzyczasie zdążył przygotować sobie kebaba i zjeść go w lokalu. Zaskakujące zachowanie złodzieja uchwyciły kamery monitoringu.

Do zdarzenia doszło w jednym z budynków w Kolnie. Według ustaleń policji złodziej wszedł przez okno, a następnie niszcząc płyty gipsowe, dostał się do lokalu gastronomicznego. Łupem włamywacza padły elektronarzędzia, pieniądze oraz produkty spożywcze. Właściciel budynku oraz baru oszacowali straty na ponad 6,5 tysiąca złotych. Sprawca wpadł, bo jego poczynania zarejestrowały kamery monitoringu. - Na jednym z nagrań widać jak włamywacz przygotowuje sobie kebab z produktów znajdujących się w barze i zjada go w lokalu. Pracujący nad sprawą policjanci rozpoznali podejrzanego o włamanie. Okazało się nim 17-letni mieszkaniec gminy Kolno, który był już znany policjantom ze wcześniejszych naruszeń prawa - informuje sierż. Ewa Zabłocka, oficer prasowa KPP w Kolnie.

Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. - Zgromadzony przez kolneńskich śledczych materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie 17-latkowi zarzutu kradzieży z włamaniem, za co kodeks karny przewiduje karę do 10 lat pozbawienia wolności - dodaje sierż. Ewa Zabłocka.

Kolno. Złodziej włamał się do baru i przyrządził sobie kebaba

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE