Kolno. Pirat drogowy wrzucił do radiowozu 100 złotych i... powiedział: TAK BĘDZIE DOBRZE

i

Autor: KPP Kolno Kolno. Pirat drogowy wrzucił do radiowozu 100 złotych i... powiedział: "TAK BĘDZIE DOBRZE"

Tego się nie spodziewali! Pirat drogowy wrzucił do radiowozu 100 złotych i powiedział: "TAK BĘDZIE DOBRZE"

2021-10-16 16:30

Pewien kierowca, chcąc uniknąć mandatu za przekroczenie prędkości, usiłował wręczyć mundurowym łapówkę. Wrzucił do radiowozu banknot o wartości 100 złotych, powiedział policjantom: "tak będzie dobrze", po czym poprosił o zwrot dokumentów. Niestety jego plan się nie powiódł.

Do zdarzenia doszło w miejscowości Kąty w powiecie kolneńskim. Policja zatrzymała do kontroli samochód osobowy marki bmw. Siedzący za kierownicą 54-latek jechał z prędkością 97 km/h na tzw. "pięćdziesiątce". Policjanci poinformowali mężczyznę, że za to wykroczenie grozi mandat w wysokości 400 złotych i 8 punktów karnych. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie zaskakująca reakcja kierowcy.

- Aby uniknąć odpowiedzialności, mieszkaniec województwa mazowieckiego, próbował wręczyć policjantom łapówkę. 100-złotowy banknot wrzucił do radiowozu i powiedział policjantom, że "tak będzie dobrze", po czym poprosił o zwrot dokumentów - informuje sierż. Ewa Zabłocka, oficer prasowa KPP w Kolnie.

Mundurowi zatrzymali 54-latka, a następnie przewieźli do policyjnego aresztu. Następnego dnia usłyszał zarzut łapownictwa. Grozi mu za to do 8 lat pozbawienia wolności.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 15.10.2021

Ceny paliw to dramat! Zobacz najlepsze MEMY! Śmiech przez łzy

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE